Gamescom 2017: Prezentácia XBOX bude rozhodne zaujímavá

Gamescom 2017: Prezentácia XBOX bude rozhodne zaujímavá

Microsoft si na Gamescom 2017 prichystal určite bohatý program, ktorý by ste nemali zmeškať.

Aj vy sa neviete dočkať tohtoročného Gamescomu v nemeckom Kolíne? Podobne je na tom XBOX, pretože ho čaká premiéra v Európe. Teda, konkrétne premiéra novej konzoly Xbox One X na starom kontinente.

Čo nás čaká a neminie?

20. augusta o 21:00 centrálneho európskeho času sa môžeme tešiť na živú show pod "krycím" názvom "XBOX @gamescom Live". Podľa slov Microsoftu, sa na tejto show dozvieme novinky a ďalšie oznámenia ohľadom novej konzoly Xbox One X.

O deň neskôr, konkrétne 21. augusta v rovnaký čas sa môžeme tešiť na "Age of Empires @gamescom Live", kde bude Microsoft oslavovať 20. výročie hry Age of Empires a vysielať špeciálny livestream priamo z Kolína. Pozrieme sa na to, ako to vyzerá s "remastrom" Age of Empires: Definitive Edition a dozvieme sa možno aj pár noviniek ohľadom tejto hry.

22. augusta bude nasledovať "Xbox FanFest @gamescom" a v rovnaký deň aj "Xbox Booth @gamescom".

Zaujímajú vás informácie z GamesCom 2017? Potom určite sledujte náš Facebook a web venovaný tejto udalosti, kde sa dozviete vždy najčerstvejšie informácie priamo z Kolína od našich kolegov, ktorí sa na Gamescome 2017 nachádzajú!

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk