Gamescom 2017: Kultová akčná adventúra Fear Effect sa dočká remaku

Gamescom 2017: Kultová akčná adventúra Fear Effect sa dočká remaku

Jedna z najoriginálnejších hier pôvodného PlayStation.

Za čias prvého PlayStation sa herný svet dočkal mnoho originálnych a svojských hier naprieč všetkými žánrami. Medzi také by sme bez problémov mohli zaradiť aj Fear Effect z roku 2000, akčnú adventúru pre dospelých bodujúcu originálnym artštýlom, jedinečným prístupom k hrateľnosti a taktiež poriadnou dávkou originálnosti. Fear Effect sa o rok neskôr dočkal nemenej kvalitného pokračovania Fear Effect 2: Retro Helix a dočkal by sa aj tretieho s názvom Fear Effect Inferno, keby Eidos nezastavil vývoj z dôsledku prerozdelenia financií na svoje projekty.


GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Remake prvého dielu sa bude volať Fear Effect Reinvented a pripravujú ho Square Enix spolu s Forever Entertainment a Sushee v rámci projektu Square Enix Collective. K dispozícii zatiaľ máme trailer a vyhlásenie, že graficky chcú tvorcovia presniesť do modernej éry a obohatiť hrateľnosť o prvky, ktoré budú moderným hráčom viac atraktívnejšie zachovávajúc pritom ducha pôvodného titulu. Hra pricvála na PC, PS4, XONE a Nintendo Switch.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk