Gamescom 2017: Kung-fu RPG Biomutant prinesie bohatú RPG hrateľnosť a tri veľké svety na prieskum

Gamescom 2017: Kung-fu RPG Biomutant prinesie bohatú RPG hrateľnosť a tri veľké svety na prieskum

Informácie sa nám veľmi páčia.

Po rôznych náznakoch a leakoch tu konečne máme oficiálne správy. Biomutant bude post-apo kung-fu RPG zamerané na real-timeové boje, či už pôjde o boje na blízko, na diaľku prostredníctvom zbraní alebo využívaním rôznych schopností postáv. RPG systém má byť založený na prepracovanom progrese plnom variabiality a znovuhrateľnosti, explorácia bude ponímať tri systematicky generované svety, ktoré budeme môcť skúmať peši, vo vnútri kustomizovateľného mecha, či ovládajúc vzdušný balón, vodný skúter alebo dokonca UFO.


GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Biomutant taktiež ponúkne plne kustomizovateľného hlavného hrdinu, systém mutácie, bionické časti (rôzne umelé protézy), craftovanie a netradičné pojatie rozprávania príbehu na základe vašich akcií v dýchajúcom a žijúcom farebnom svete. Hra vyjde budúci rok na PC, PS4 a XONE.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk