Gamescom 2017: Na PC hráčov sa myslelo od prvého dňa vývoja Destiny 2

Gamescom 2017: Na PC hráčov sa myslelo od prvého dňa vývoja Destiny 2

Trápia vás obavy o kvalite PC verzie Destiny 2?

 
Vývojári z Bungie sa vyjadrili k problematike PC portu Destiny 2, nakoľko mnoho hráčov sa bojí o kvalitu, hlavne po tom, čo je v poslednej dobe nekvalitných portov z konzol na PC čoraz viac.

na Nvidia Gamescom konferencii uistil komunitný manažér Deej, že PC hráči sa nemajú čoho báť. Na kvalitu PC verzie hry sa myslí od prvého dňa vývoja, kedy si všetci v tíme povedali, že doručia gameplay a grafické spracovanie, ktoré nebude ničím obmedzované. PC verzie Destiny 2 tak bude popri inom obsahovať mnoho možností, ako si upraviť vzhľad hry. Napríklad nastaviteľné FoV, počítadlo FPS, neobmedzené FPS v hre, podpora 4k rozlíšenia, SLI ultra širokouhlého pomeru strán monitora, dynamické osvetlenie a mnohé iné technické detaily, ktoré určite potešia náročných hráčov a ktoré budú na konzolovej verzii hry chýbať.

Nvidia ohlásila, že bude mať pripravené grafické ovládače v deň spustenia Destiny 2 PC beta testovania, teda 24. augusta a spoločnosť bude rozdávať kódy do bety a oznámi Destiny 2 bundle pre grafickú kartu Geforce GTX 1080 TI.

 
Zdroj: vg247.com
 

  Všetko o Gamescome 2017 nájdete v našej špeciálnej rubrike – gamescom.gamesite.sk.

Pozrite si aj naše fotografie z Kolína po prílete do Nemecka. Všetky zábery, vrátane videí a LIVE streamov, nájdete na oficiálnej facebookovej stránke portálu Gamesite.sk!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk