Gamescom 2017: Disneyland Adventures, Rush a Zoo Tycoon vyjdú na Xbox One X a Windows 10 v priebehu októbra

Gamescom 2017: Disneyland Adventures, Rush a Zoo Tycoon vyjdú na Xbox One X a Windows 10 v priebehu októbra

Hry, ktoré potešia predovšetkým vaše deti.

Na Xbox One X a Windows 10 vyjdú 31. októbra tri hry, ktoré by mohli vás a vaše ratolesti potešiť. Ide o Disneyland Adventures, Rush: A Disney Pixar Adventures a Zoo Tycoon v 4K rozlíšení a podporou HDR.


GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Disneyland Adventures vyšlo pred rokmi pôvodne ako Kinect titul pre Xbox 360. Je to prieskumná adventúra odohrávajúca sa v Disneylande, po ktorom môžete voľne chodiť, objavovať jeho zákutia, skúšať si atrakcie, či spĺňať rôzne questy.

Rush: A Disney Pixar Adventure vyšlo pôvodne tiež ako Kinect titul pre Xbox 360, ktorý umožnil hráčom ovládať obľúbených hrdinov z animákov od Pixaru ako Rodinka úžasných, Hore alebo Autá a riešiť spoločnými silami rôzne hlavolamy a objavovať tajomstvá.

Zoo Tycoon bol doteraz vydaný len na Xbox 360 a Xbox One. Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection príde na Xbox One X a Windows 10 ako upgradovaná verzia pôvodného titulu, ktorá vás postaví do úlohy majiteľa Zoo. O to sa budete musieť patrične starať, vytvárať nové zábavné atrakcie a mať pod drobnohľadom vyše 200 druhov zvierat, vrátane nových druhov z Južnej Ameriky a Austrálie, vrátane kengúr a koál.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk