Gamescom 2017: CD Projekt ohlasuje príbehovú kampaň Gwent: Thronebreaker a eŠport Gwent Masters

Gamescom 2017: CD Projekt ohlasuje príbehovú kampaň Gwent: Thronebreaker a eŠport Gwent Masters

Gwent sa ukazuje v plnej paráde.

Príbehová kampaň kartovej hry Gwent ponesie názov Thronebreaker a namiesto tradičného Geralta v nej budeme ovládať Meve, kráľovnú Lyrie a Rivie. Tá sa vo víre nešťastných okolností znova poberie do vojny, do boja za pomstou a deštrukciou. Počas kampane sa dostaneme do doteraz nepreskúmaných častí sveta Zaklínač, natrafíme na zaujímavé questy a zúčastníme sa mnohých bojov, ktoré prevrátia naruby pravidlá hry neočakávateľnými spôsobmi.

CD Projekt zároveň prinieslo informácie o eSportovej verzie Gwentu nazvanej Gwent Masters. Trúfnete si zahrať voči hráčom z celého sveta a ukážete všetkým vaše vypilované strategické schopnosti? Na oficiálnych stránkach sa môžete dozvedieť, o aké ceny sa bude bojovať a taktiež tam nájdete aj rozpis turnajov.


GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk