Gamescom 2017: Trailer zo Shenmue III nadchne spracovaním grafiky a hudby, no sklame strohosťou tvárí bez emócií

Gamescom 2017: Trailer zo Shenmue III nadchne spracovaním grafiky a hudby, no sklame strohosťou tvárí bez emócií

Pravé srdce. Pravé emócie. Pravé Shenmue.

Už od prvých sekúnd nového traileru je počuť, vidieť a cítiť, že ide o hru Shenmue. Takmer okamžite vás zaleje kultúra krajiny vychádzajúceho Slnka. Jeho hudobné motívy vo vás rozprúdia krv dobrodruha túžiaceho po objavovaní exotických miest a nádhernou farebnou paletou obsiahnuté prostredie vám dá vedieť, že niekde predsa len existuje raj. Shenmue III vyzerá krásne a keď sa tak krásne bude aj rovnako (ako prvé diely) aj hrať, môžeme očakávať skutočnú bombu.


GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Dosť sme ale sklamaní zo súčasného stavu emócií vjadrenými hlavnými hrdinami, nakoľko ich strnulé tváre bez akéhokoľvek citu a svalov dosť narúšajú ten intímny zážitok spojenia vašej duše s nádhernými prírodnými obrazmi. Pevne veríme, že sa to do vydania zlepší.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk