Gamescom 2017: Immortal: Unchained spája strieľačku s prvkami série Souls

Gamescom 2017: Immortal: Unchained spája strieľačku s prvkami série Souls

Prvý trailer vzbudzuje nádeje.

Souls hrateľnosť nemusí byť vhodná len pre boj na blízko s veľkým mečmi ťažšími než autobus, ale táto špecifická mechanika sa môže aplikovať aj napríklad na strieľačku. Tak ako to dokazuje aj Immortal: Unchained, najnovšia hra od tvorcov Toadman Interactive, ktorí ju plánujú vydať na PS4, XONE a PC budúci rok.


GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Hra sa bude odohrávať vo futuristickom fantasy svete zničeným kozmickou katastrofou, v ktorom sa hráč ujme úlohy hrdinu majúcim jeden jediný cieľ, zastaviť apokalypsu. Súboje budú taktické, bude sa v nich klásť dôraz na presne načasované útoky a kotúle a nebudú jednoduché. Ako to v tej najlepšej Souls tradícii chodí, aj tu sa po smrti budete musieť k svojim strateným skúsenostným bodom najprv dostať. Nebudú chýbať viaceré prepojené herné svety, zbrane, brnenie a iné pre RPG typické záležitosti.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk