Gamescom 2017: Lišiak Bubsy predstavuje svoju hru v novom gameplay videu

Gamescom 2017: Lišiak Bubsy predstavuje svoju hru v novom gameplay videu

Tvárme sa, že sme na hrôzu menom Bubsy 3D už všetci zabudli.

Bubsy je späť. Po 20 rokoch vyjde nový diel s názvom The Woolies Strike Back! a my stále nevieme, či sa máme smiať alebo plakať. Dajme si ruku na srdce, Bubsy nikdy nepatril do prvej ligy skákačiek, či už išlo o záujem hráčov alebo kvality jednotlivých hier. Najnovší trailer bohužiaľ v ničom nenaznačuje, že by sa séria mohla tentokrát konečne vymaniť z hlbín priemeru. Iste, je to len trailer a hru z neho súdiť nechceme, no pri kapacitách typu Bubsy či Hugo treba byť vždy nadmieru opatrní.


GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Hru pripravujú tvorcovia Giana Sisters a to už samo môže znamenať záruku kvality, no vzhľadom na tú akúsi plastickú fádnosť gameplayu vo videu, Bubsyho "vtipné" hlášky, a hlavne to, že ide vlastne o Bubsyho, radšej nechávame naše očakávania pre istotu nízko. Veľmi nízko. Bubsy: The Woolies Strike Back! vyjde 31. októbra na PC a PS4.

Zdroj: DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk