Gamescom 2017: Square Enix neplánuje spraviť pokračovanie Final Fantasy XV

Gamescom 2017: Square Enix neplánuje spraviť pokračovanie Final Fantasy XV

Takto je to tak asi najlepšie.

Final Fantasy XV si prešla mnohými zlými obdobiami. Nielen, že jej nohy podkopával siahodlhý vývoj a pobyt vo vývojárskom pekle, ale ani samotní hráči ju po vydaní príliš nešetrili. Je treba povedať, že niekedy určite právom, no niekedy to bolo vyložene len hľadanie hníd. Tvorcovia nad hrou ale nezlomili palicu a začali ju vylepšovať updatmi a rôznymi prídavkami, čo hre len prospelo. Aj napriek pozitívnym dojmom z náprav sa ale Square Enix neplánuje v novej hre hlavnej série k Final Fantasy XV vrátiť. Ako dôvod uvádza, že by to bol znova projekt na dlho a bolo by to zložité.

Pozor! Spoiler v nasledujúcom odstavci!

Naopak, spoločnosť víta návrat k Final Fantasy XV v menších projektoch. Ako taký možno uviesť Final Fantasy XV Pocket Edition, čo je zmenšená a zjednodušená verzia hry pre mobilné telefóny. Ďalšia informácia môže pôsobiť ako SPOILER, tak tí, ktorí hru ešte neprešli, ďalej už radšej nečítajte. Režisér Hadžime Tabata a jeho tím sa snažia spraviť niečo s tými 10 zmiznutými rokmi na konci hry v poslednej kapitole a previesť ich do novej hry. Neznie to ako fantastický nápad?

Zdroj: Siliconera

GAMESCOM 2017

Pre všetky najnovšie informácie z tohtoročného Gamescomu, sledujte špeciálnu verziu Gamesite.sk alebo náš profil na Facebooku. Tie najčerstvejšie správy vám bude Gamesite prinášať priamo z Kolína nad Rýnom, kde si už naši redaktori brúsia zuby a cvičia prsty pre okamžitý prísun tých najčerstvejších a najzaujímavejších správ!


Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk