FOTOreportáž: Showcase zo stánku MSI patrila k hardvérovým skvostom Gamescomu

FOTOreportáž: Showcase zo stánku MSI patrila k hardvérovým skvostom Gamescomu

Pokochajte sa aj vy.

Keď sa bavíme o hrách, netreba zabúdať na výkonný hardvér, bez ktorého by sme si obľúbené tituly ani zďaleka neužili v tých najväčších detailoch. V tomto smere nás na Gamescome zaujal stánok spoločnosti MSI, ktorá v Nemecku predviedla nielen najnovšie modely herných zostáv a notebookov, ale napríklad aj štýlový monitor zo série Optix s 1ms odozvou a 144Hz obnovovacou frekvenciou.

Samozrejme, bez hráčov, ktorí by si to celé odskúšali, by žiadna výstava nemala zmysel. Nedostatok pozornosti ale nehrozila ani na chvíľu a do priestorov stánku prúdili davy nadšencov, ktorí si chceli luxusný hardvér obzrieť zblízka – a ak sa dalo, tak ho aj, aspoň na chvíľu, prevetrať. Ak by sme mali zrhnúť, čo nás na MSI v Kolíne zaujalo najviac, tak určite perfektná atmosféra a bohatá prehliadka moderných počítačov či notebookov. A keby sme mali byť ešte precíznejší, tak pochvalu si zaslúži aj efektívny systém chladenia vo všetkých herných zostavách spoločnosti MSI, ktoré sme mali možnosť obzrieť si zblízka.

Najzaujímavejšou atrakciou pre nás bol, teda z hľadiska konkrétnych vystavovaných produktov, kompaktný a vizuálne pôsobivý Trident 3. Do prekvapivo malého, no štýlového tela MSI ukrylo výkonnú grafickú kartu GTX 1060 6GB (alebo GTX 1050 Ti 4GB) a procesor Intel Core i7. Popri bielom na trhu existuje aj čierny variant.

Okrem bežných PC a notebookov si hráči mohli vyskúšať aj VR (virtuálnu realitu) a na chvíľu tak, aspoň simulovane prostredníctvom headsetu, opustiť priestory výstaviska Koelnmesse.

Herné monštrum Aegix X3:

Medzi špecifikácie tohto desktopu patria napr OS Windows 10, 3x SSD, 2xHDD, podpora RAM až do 32 GB, GTX 1080/GTX 1070 a procesor Intel Core i7-7700K. Tento stroj nie je pôsobivý len vďaka výkonu; veľmi nás zaujal aj jeho netradičný, robustný dizajn – išlo o výborný kontrast k malému Tridentu.

Herné notebooky:

Kompletná FOTOgaléria:

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk