Gamescom 2018: Bethesda približuje detaily hrateľnosti Fallout 76

Gamescom 2018: Bethesda približuje detaily hrateľnosti Fallout 76

Prvý multiplayerový Fallout.

Nové video zverejnené na Gamescome 2018 počas programu XBOX INSIDE zábavným a typickým old-school štýlovým videom predstavilo hlavné prvky. Vzhľadom na to, že hra je pojatá ako odlišný Fallout, bude mať aj odlišný prístup k hrateľnosti.

Tam, kde doteraz stáli NPC postavy, tam budú teraz stáť živí hráči. So zveľaďovaním post-apo sveta vám teraz nebudú pomáhať počítačom ovládané charaktery, ale reálni hráči v reálnom čase. To ale taktiež znamená, že tí reálni hráči na vás budú môcť aj bez dôvodne napadnúť, čo by sa v normálnom Falloute stať nemohlo. Veď si to len predstavte, aby na vás z ničoho nič vytiahla búchačku matka na prechádzke s dieťaťom. To sa jednoducho nerobí.

Hlavným cieľom hry bude skutočne budovať a meniť svet od pustiny ku... ku krajšej pustine. Budeme pri tom využívať vecičku zvanú C.A.M.P., ktorá bude základom pre našu usadlosť. Tú si budeme môcť vylepšovať ťažením, zbieraním rôznych vecí a craftovaním pomôcok. Ak sa nám pôvodná lokalita nebude páčiť, budeme môcť vziať C.A.M.P. a celú našu usadlosť presunúť na iné miesto. S ostatnými hráčmi nebudeme môcť len spoločne hrať (strieľať) ale taktiež obchodovať a predávať si navzájom veci.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk