Gamescom 2018: Survival akcia Left Alive od Square Enix s novým info

Gamescom 2018: Survival akcia Left Alive od Square Enix s novým info

Left Alive vyzerá stále nádejnejšie.

V univerze slávnej taktickej série Front Mission sa odohrávajúca survival strieľačka Left Alive síce prvý poriadny gameplay trailer nepriniesla ani na Gamescome 2018, no ale aspoň máme k dispozícii nové informácie a obrázky vďaka DualShockers, ktoré vyspovedalo režiséra Tošifumiho Nabešimu a producenta Šindži Hašimota.

V Left Alive bude kladený dôraz na naše rozhodnutia a záchranu civilistov v krajine zničenej vojnou medzi ťažkotonážnymi mechmi zvanými Wanzery. Tvorcovia uvádzajú, že v určitých častiach hry budeme ovládať aj tých spomínaných mechov, hoci pri ohlásení hry pred rokom sa vývojári nechali počuť, že Wanzery ovládať nebudeme. To je určite skvelá správa hlavne pre fanúšikov u nás vydaného Front Mission 3 na prvý PlayStation.

Súbojový systém má byť veľmi taktický, nakoľko budú k dispozícii len výrazne obmedzené zdroje. Budeme musieť využívať pasce, nami vytvorené zbrane a kraftovať rôzne veci, aby sme dokázali vo svete prežiť. Kvôli tomu budeme môcť útočiť na všetko čo sa pohne, ale náš ďalší krok si budeme musieť premyslieť a rozhodnúť sa. Každý preživší bude mať svoj motív, prečo je tam kde je a svoj vlastný príbeh a to má hráčov motivovať, aby sa ich snažili zachrániť čo najviac. Hoci, keď sa ich už rozhodneme zachrániť, nebude to znamenať, že ich aj úplne zachránime, a to kvôli sporom, ktoré môžu medzi našou postavou a nimi vzniknúť.

Hra ponúkne tri hrateľné postavy a každé z vykonaných rozhodnutí bude mať vplyv na jeden z rozličných koncov Left Alive.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk