Battlefront II nekončí! Hra dostane nový obsah aj dva roky po vydaní
Gamescom

Battlefront II nekončí! Hra dostane nový obsah aj dva roky po vydaní

Fiasko zmenené na solídnu hru.

Aj keď Star Wars: Battlefront II bude už navždy spojený s pay-2-win lootbox fiaskom, vývojári sa snažia. To im treba uznať. Hru neopustili a naopak, pravidelne dodávajú hráčom nový obsah, ktorý ich vťahuje späť do hry. Od vydania však už o chvíľu ubehnú vyše dva roky a niektorí hráči si mysleli, že podpora hry sa končí. DICE ich však prekvapilo ohlásením, že hra dostane nový obsah.

Séria pridávania nového obsahu sa začne v septembri, kedy sa hráči dočkajú novej mapy na planéte Felucia, kde sa chýli ku koncu invázia Separatistov.

V septembri okrem tejto planéty príde do hry aj dvojica nových herných módov: Co-op a Instant Action.

  • Co-op bude PvE herný mód určený pre štyroch hráčov, kde budete postupovať mapou a popri tom plniť rôzne úlohy. Hrať budete môcť za Republiku alebo Separatistov v časoch Clone Wars na mapách Kashyyyk, Kamino, Naboo, Geonosis a Felucia.
  • Instant Action vám dá možnosť zažiť obrovské bitky ako hru pre jedného hráča. K dispozícii bude mód Supremacy a hrať ho budete môcť na mapách Kashyyyk, Kamino, Naboo, Geonosis a Felucia.
  • Svojou prítomnosťou nás navyše poteší nová postava v podobe Clone Commando.

Okrem toho prinesú vývojári do hry viacero dôležitých zmien, ktoré sa týkajú už existujúcich herných módov, rôzne predmety na kozmetickú úpravu postáv.

Ani týmto sa však podpora hry neskončí. Autori sľubujú nový obsah a špeciálne in-game podujatia na mesiace október-december a následne v poslednom mesiaci roka 2019 príde obsah, ktorý bude naviazaný na vydanie filmu Star Wars: The Rise of Skywalker.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk