Polonahé devy, zábava, no i sklamanie: Aj taký bol IstroCON 2013

V bratislavskej MHD opäť zavládla všednosť. Situácia po invázii hrdinov z iných svetov sa už upokojila, ľudia vychádzajú zo zabarikádovaných príbytkov a strhávajú z okien drevené laty, ktoré boli kedysi hádam súčasťou obývačiek a spální. Pred siedmimi dňami sa skončil IstroCON 2013, ktorý bol opäť nabitý nevšednosťou. Ako sa nám teda medzi všetkými tými "čudnými ľuďmi" vodilo? Nuž, zapadli sme.

Istrocon 2011 - sumarizačné video + rozhovory

Aj tento rok sa, ako to už býva pravidlom, v bratislavskom Istropolise konal ďalší ročník fantasy-scifi-anime conu s názvom Istrocon. A neboli by sme správny Gamesite, keby sme sa naň nešli aj tento rok pozrieť. Tak poďme sa teda looknúť, čo všetko sa na výstave vyskytlo, ale hlavne, čo všetko ste si mohli sami zahrať.

Istrocon/Comics Salon 2011- prvý deň

Dnes (16.9.2011) o 14:00 sa v bratislavskom Istropolise znova prostredníctvom Istroconu/Comics Salonu 2011 otvorila brána do sveta sci-fi, fantasy, hororu, komixov a, čo je pre vás asi najzaujímavejšie, hier. Túto udalosť sme si samozrejme nemohli nechať ujsť a tak si môžete v článku prečítať ako to zhruba na výstave vyzeralo počas prvého dňa.

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk