Ďalší super ročník IT Expa sa skončil

Je nepopierateľným faktom, že podujatia týkajúce sa hier, či IT sa konajú takmer výlučne v Bratislave, preto sme vďačný za každú možnosť konania takýchto podujatí aj na východe Slovenska. Výstava IT Expo sa opäť raz konala v budove Univerzitnej Knižnice Technickej Univerzity v Košiciach a aj tento rok priniesla hromadu zaujímavých prednášok, produktov a aj cien pre zúčastnených a Gamesite.sk nesmel na takejto akcii chýbať.

Košice opäť nesklamali: IT Expo 2015 bolo super!

Na východe Slovenska sa toho z hernej a IT scény deje naozaj málo, a tak sme každý rok radi, keď nastane čas košického IT Expa. Organizátori nesklamali ani tento rok a opäť na pôdu Technickej Univerzity priniesli more zábavy, IT noviniek a kopec super ľudí. Premenili tak obyčajný utorok na deň, na ktorý sa už teraz o rok tešíme. Poďte sa s nami retrospektívne pozrieť, ako bolo na košickom IT Expe 2015, kde nechýbal ani Gamesite.sk!

Krásne baby, zábava a novinky zo sveta IT: Aké bolo IT EXPO 2014?

Ak sledujete náš web pravidelne, určite vám neuniklo, že sa v utorok konala pre východ naozaj unikátna akcia, ktorú sme si nemohli nechat ujsť. Každoročné GameExpo a Istrocon sú síce super, no niečo podobné dlho chýbalo aj u nás, na východe. Akciu sme tak aj s našou "výpravou" a skromnýn stánkom navštívili a určite to stálo zato. Poďte sa s nami pozrieť, ako to na IT EXPO 2014 v Košiciach vyzeralo.

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk