Y-Games opäť láme rekordy

Y-Games opäť láme rekordy

Necelých 24 hodín po spustení registrácií na najväčší herný turnaj na Slovensku, Y-Games - Summer Challenge 2016, sa stihlo prihlásiť už viac ako 450 hráčov, čo je takmer polovica celkovej plánovanej kapacity turnaja. V prípade jej prekročenia sa uskutoční online kvalifikácia.

Pripravované novinky O nich sme napísali už v tomto článku.

Y-Games, najväčší herný turnaj na Slovensku, sa teší mimoriadnemu hráčskemu záujmu. Už za prvých 24 hodín sa stihlo prihlásiť a registrovať viac ako 450 hráčov, čo predstavuje takmer polovinu z celkovej plánovanej kapacity turnaja. Zvýšený záujem hráčov organizátorov neprekvapil. Po skúsenostiach z minulých ročníkov sa naň dobre pripravili.

„Prvotný nápor sa nám podarilo zvládnuť a všetko prebehlo bez problémov, nezaregistrovali sme žiadnu dlhšiu odozvu aj vďaka nasadeniu nášho vlastného registračného systému, ktorý nám uľahčil mnoho vecí – napríklad aj prácu s platbami.

Tomáš Boleček, jeden z organizátorov herného turnaja Y-Games.

Registrácia na tohtoročný Y-Games Summer Challenge 2016 začala v utorok 15.03.2016 o 20:00. Organizátori sa rozhodli, že v prípade prekročenia plánovanej kapacity turnaja sa uskutoční online kvalifikácia. Najlepšie tímy z kvalifikácie následne postúpia na hlavný turnaj do Bratislavy, kde sa zapoja do súbojov o prvenstvo.

Ako bolo na poslednom ročníku Winter Y-Games Pokračovanie kvalitnej progamingovej tradície.

Hráči sa môžu ma turnaj Y-Games registrovať cez špeciálny registračný systém, ktorý je už dostupný na stránke. Aktuálna cena registračného poplatku je 11 eur na hráča. Od utorka 22. 3. 2016 sa cena zvýši o 3 eurá. Lístky pre divákov sú dostupné v sieti Ticketportal.

Cena lístku v predpredaji je 5 eur, cena na mieste turnaja bude 7 euro. Herný turnaj sa uskutoční už tradične v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií v Bratislave 16.-17. apríla 2016.

Zdroj: PR Y-Games

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk