Sleduj online herný turnaj Y-Games @Home z pohodlia domova

Sleduj online herný turnaj Y-Games @Home z pohodlia domova

Do online turnaja Y-Games @Home sa môžete zadarmo prihlásiť aj vy a zabojovať o prizepool 2600 eur!

My, fanúšikovia elektronických športov, sa odjakživa pri hraní rôznych akčných hier snažíme zachrániť svet. Momentálne máme jedinečnú príležitosť stať sa hrdinami okrem virtuálneho sveta aj v tom reálnom. Pomôcť v boji proti koronavírusu môžeme napríklad našim zodpovedným správaním a hraním hier z pohodlia domova.

Príležitosť na to ponúka nový projekt Y-Games @Home, ktorý všetkým fanúšikom hier prináša:

 • online turnaj v 6-tich populárnych hrách
 • skvelé livestream prenosy, ktoré môžete sledovať tu
 • registráciu zadarmo
 • skvelý celkový prizepool až 2600 eur (300€ - single-player, 700€ - tímová hra)
 • hranie z bezpečia domova
 • možnosť podporiť dobrú vec a správať sa zodpovedne

Do iniciatívy sa zapojili aj známi streameri a komentátori. Vďaka nim poputujú všetky príspevky (donate) hnutiu "Kto pomôže Slovensku”, ktoré priamo pomáha prostredníctvom transparentného účtu slovenským zdravotníckym zariadeniam v boji s pandémiou koronavírusu: https://www.ktopomozeslovensku.sk/
Prispieť môžete aj priamo ľubovolnou čiastkou na transparentné číslo účtu: SK2683300000002901467117
SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX
Do poznámky, ako správny gamer, môžete uviesť “Hrám doma / Y-Games home“

Y-Games @Home prináša zábavu nielen účastníkom, ale aj divákom.
Počas kvalifikačných a finálových zápasov si môžete pozrieť live prenosy s komentárom skvelých slovenských & českých streamerov. CS:GO zápasmi vás bude sprevádzať Ivan “Dev1” Lazarov, o League of Legends komentár sa postará Czechcloud a Clash Royale turnaj by nebol tým pravým bez Mishkina a FiFqa. Ambasádorom projektu a komentátorom Hearthstone turnaja sa stal Ladislav “Zlý Zajo” Miko.

Y-Games @Home pod záštitou generálnych partnerov Orange a VÚB banka ponúka komentované online turnaje v populárnych hrách:

 • Orange Clash Royale - 1.4.2020
 • Fortuna FIFA 20 (PS4) - 2.4.2020
 • IBM Dota 2 - 3.4.2020
 • Mall.sk Counter Strike: Global Offensive - 4.4.2020
 • Budiš Hearthstone - 5.4.2020
 • Legion by Lenovo League of Legends - 6.4.2020

Organizátori si pripravili aj zaujímavú súťaž pre všetkých zodpovedných hráčov: Postnite fotku, video na FB story/Instastory, v ktorom ukážete, ako aj vy bojujete proti korone. Nezabudnite ju označiť s hashtagom #hramdoma a môžete aj vy vyhrať jednu zo skvelých vecných cien. Vybrané posty v ktorých označíte aj @ygames tournament prezdiela samotný organizátor na svojich sociálnych sieťach.

Online turnaj však nie je len o zábave. Má podporiť boj proti koronavírusu na Slovensku. Ako? Jednoduchou výzvou - zostaň doma a hraj sa s nami! Y-Games @Home chce podporiť zodpovedné správanie v hráčskej komunite a priniesť aj dôležité informácie o bezpečnostných opatreniach zábavnou formou. Tieto dôležité informácie budú odvysielané v pauzách medzi zápasmi a odkomunikované samotnými komentátormi počas livestreamu.

Najlepším spôsobom, ako môžeme teraz Slovensku pomôcť je byť v bezpečí a dodržiavať všetky bezpečnostné opatrenia. Vďaka Y-Games @home sa popri tom všetkom môžete dobre zabaviť a vyhrať. Viac informácií o turnaji nájdete na webe yzone.sk.
Pridajte sa na oficiálnu FB udalosť tu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk