Gamesite News č.17

Gamesite News č.17

V poradí sedemnáste vydanie Gamesite News sa venuje novinkám z mnohých oblastí herného sveta, od Xboxu až po Guild Wars 2. Tak vás nebudem dalej zdržiavať, aby ste si ho mohli vychutnať. Toto vydanie si pre vás pripravili Dominik, Šimona a Adam.

Gamesite News č. 8

Gamesite News č. 8

Markus s JC sú teraz v Los Angeles na E3, a pozorne sledujú, čo sa deje na hernom trhu. My však nezaháľame a pripravili sme pre vás ďalsí, už ôsmy diel novinkovej relácie GamesiteNews. Šimonka znova nahovorila novinky, ktorými vás aj dnes bude sprevádzať.

Gamesite News č.5

Gamesite News č.5

Dva týždne prešli a to znamená, že prichádza ďalší diel Gamesite News, tentokrát s poradovým číslom 5. Aj tento diel, ktorý pre vás pripravili MarkusFenix a Adam je nabitý novinkami, ktoré zamávali herným svetom v posledných dňoch. 

Gamesite News č. 4

Gamesite News č. 4

Štvrté vydanie Gamesite News sa nesie v znamení predajných čísel dvoch hier a zároveň aj dáva do pozornosti informácie o nových hrách. Vyberať bolo z čoho, nakoľko za posledných 14 dní sa toho udialo veľa. Prajem ničím nerušené sledovanie Gamesite News, ktoré pre vás pripravila dvojica MarkusFenix a Adam. 

Gamesite News č. 3

Gamesite News č. 3

V treťom vydaní pravidelného formátu Gamesite News sa pozrieme na podujatie Intel Extreme Masters 2015, ktoré sa uskutočnilo v Katowiciach. Okrem toho si tradične zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa stalo v hernom svete za posledných 14 dní. Tretím dielom vás prevedie MarkusFenix, pričom o strih sa postaral Pedro.

Gamesite News č. 2

Gamesite News č. 2

V druhom vydaní pravidelného formátu Gamesite News sa pozrieme na podujatie IT Expo 2015, ktoré sa uskutočnilo v Košiciach. Okrem toho si tradične zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa stalo v hernom svete za posledných 14 dní.Druhým dielom vás prevedie MarkusFenix, pričom o strih sa postaral Pedro.

Gamesite News č. 1

Gamesite News č. 1

Po krátkom a jednoduchom "teasovaní" prichádza premiérovo nový formát webu Gamesite.sk. Má názov Gamesite News a jeho účelom je v rýchlej, audiovizuálnej forme podať tie najdôležitejšie informácie, ktoré sa stali v hernom svete za posledné dva týždne. Je teda určená pre všetkých, ktorí si chcú buď pripomenúť, alebo získať novinky v ich najbľúbenejšom biznise. 

Ďalšie články...

  • 1
  • 2

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk