Gamesite News č.5

Gamesite News č.5

Dva týždne prešli a to znamená, že prichádza ďalší diel Gamesite News, tentokrát s poradovým číslom 5. Aj tento diel, ktorý pre vás pripravili MarkusFenix a Adam je nabitý novinkami, ktoré zamávali herným svetom v posledných dňoch. 

 

 

 

 

1. cenu v súťaži o 3x presskit Bloodborne získava Tomas Hudak s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
2. cenu v súťaži o 3x presskit Bloodborne získava Kristián Šimko s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
3. cenu v súťaži o 3x presskit Bloodborne získava Richard Otčenáš s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

 

1. cenu v súťaži o 3x PC Blackhole získava František Liška s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
2. cenu v súťaži o 3x PC Blackhole získava Marek Pilarčík s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
3. cenu v súťaži o 3x PC Blackhole získava Ondrej Vitko s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

 

1. cenu v súťaži o 3x PC GreyGoo získava Zoltán Kollár s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
2. cenu v súťaži o 3x PC GreyGoo získava Denis Kucharský s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
3. cenu v súťaži o 3x PC GreyGoo získava Andrej Kralovic s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

 

 

1. cenu v súťaži o 5x PC Ride získava Lukáš Husovský s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
2. cenu v súťaži o 5x PC Ride získava Miroslav Marko s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
3. cenu v súťaži o 5x PC Ride získava Dominik Mikula s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
4. cenu v súťaži o 5x PC Ride získava Pavel Valák s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
5. cenu v súťaži o 5x PC Ride získava Ondrej Žák s emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk