7 Days to Die

Titulný obrázok pre 7 Days to Die

Hra 7 Days to Die sa odohráva v brutálne neľútostnom postapokalyptickom svete, ktorý ovládli nemŕtvi, a je jedinečnou kombináciou strieľačky z pohľadu prvej osoby, hororu o prežití, tower defense a RPG. Predstavuje boj, crafting, lootovanie, ťažbu, prieskum a rast postavy spôsobom, ktorý zaznamenal nadšené reakcie fanúšikov po celom svete. Zahrajte si definitívnu sandboxovú RPG hru o prežití zombie, ktorá prišla ako prvá. Navezgane čaká!

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 4 - 28.6.2016
Xbox One - 28.6.2016
Mac - 13.12.2013
Linux - 13.12.2013
PC (Microsoft Windows) - 13.12.2013
Platformy: Linux, PC (Microsoft Windows), Mac, PlayStation 4, Xbox One
Vývojár: The Fun Pimps Entertainment LLC, Iron Galaxy Studios
Vydavateľ: The Fun Pimps Entertainment LLC, Telltale Games
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Rozdelená obrazovka (Split screen)
Herný engine: Unity
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person), Pohľad z tretej osoby (Third person), Virtual Reality
Alternatívne názvy: 7 Jours Pour Mourir, 7 Tage Zu Sterben, 7 Dias Para Morrer, 7d2d
Príbeh hry:

Prebudíte sa len s minimom oblečenia, konzervami, pohárom vody a len s holými kĺbmi na obranu - je čas na kreativitu a hľadanie kameňov, dreva, rastlinných vlákien a kostí, aby ste si vyrobili primitívne nástroje (kamennú sekeru, kamennú lopatu, kudlu), základné zbrane (drevenú palicu, luk a šípy) a jednoduché oblečenie z rastlín a spací vak. Vydajte sa do krajiny, aby ste našli zbrane, stavebné suroviny a nástroje na varenie, lovte a zbierajte potravu, spracujte kožu na kožu a začnite vyrábať kováčsku vyhňu a začnite vyrábať kovové predmety. Ako to dopadne z dlhodobého hľadiska, je len na vás - prežijete, a dokonca sa vám bude dariť, alebo zahynete pod napadnutými pazúrmi a zubami nemŕtvych, ale aj drsné prostredie môže byť vašou záhubou. Dajte si však pozor na 7. noc, keď bude svietiť krvavý mesiac, nemŕtvi masovo povstanú a budú silnejší, rýchlejší a agresívnejší. Ponáhľajte sa, pripravte sa na túto udalosť, aby ste mohli prežiť, obnoviť sa, expandovať a prežiť ďalší týždeň!

Vekové odporúčanie:
PEGI rating 18ESRB rating MACB rating MA 15+GRAC rating 18+USK rating 16
Odporúčané hry:
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB