Assassin’s Creed Rogue

Titulný obrázok pre Assassin’s Creed Rogue

1751. Severná Amerika. Uprostred chaosu a násilia francúzskej a indiánskej vojny prechádza Shay Patrick Cormac, neohrozený mladý člen rádu asasínov, temnou premenou, ktorá navždy ovplyvní budúcnosť bratstva. Po hádke pri nebezpečnej misii, ktorá sa tragicky zvrtla, je Shay zradený asasínmi, ktorí sa pokúsia ukončiť jeho život. Odvrhnutý tými, ktorých kedysi nazýval bratmi, sa Shay vydáva na misiu s cieľom vyhladiť všetkých, ktorí sa obrátili proti nemu, a nakoniec sa stane najobávanejším lovcom asasínov v histórii. Predstavujeme Assassin's Creed Rogue, zatiaľ najtemnejšiu kapitolu série Assassin's Creed. V úlohe Shaya zažijete pomalú premenu z asasína na lovca asasínov. Nasledujte svoje vlastné krédo a vydajte sa na neobyčajnú cestu New Yorkom, divokým riečnym údolím a ďaleko do ľadovo chladných vôd severného Atlantiku za svojím konečným cieľom - zničiť asasínov.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
Xbox 360 - 11.11.2014
PlayStation 3 - 14.11.2014
PC (Microsoft Windows) - 9.3.2015
Nintendo Switch - 6.12.2019
Platformy: PC (Microsoft Windows), PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo Switch
Vývojár: Ubisoft Sofia, Ubisoft Kyiv, Ubisoft Singapore, Ubisoft Montreal, Ubisoft Chengdu, Ubisoft Milan, Ubisoft Bucharest, Ubisoft Québec
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer)
Herný engine: AnvilNext
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: AC Rogue
Príbeh hry:

Uprostred chaosu a násilia francúzskej a indiánskej vojny prechádza Shay Patrick Cormac, neohrozený mladý člen Bratstva vrahov, temnou premenou, ktorá navždy ovplyvní budúcnosť kolónií. Ako Shay zažijete pomalú premenu z asasína na lovca asasínov a využijete všetky svoje schopnosti, aby ste zlikvidovali tých, ktorých ste kedysi nazývali bratmi.

Vekové odporúčanie:
PEGI rating 18ESRB rating MGRAC rating 18+ACB rating MA 15+USK rating 16ClassInd rating 16CERO rating Z
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB