Beat Saber

Titulný obrázok pre Beat Saber

Beat Saber je pohlcujúci rytmický zážitok, aký ste ešte nevideli! Vychutnajte si tony ručne vytvorených úrovní a prehupnite sa cez pulzujúce hudobné rytmy, obklopení futuristickým svetom. Používajte svoje šable na sekanie rytmov, ktoré na vás letia - každý rytmus naznačuje, ktorú šabľu musíte použiť a akým smerom sa musíte prispôsobiť. S Beat Saber sa staneš tancujúcim superhrdinom!

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
SteamVR - 21.5.2019
Oculus Rift - 21.5.2019
Oculus Quest - 21.5.2019
Windows Mixed Reality - 21.5.2019
PlayStation VR - 21.5.2019
PlayStation VR2 - 24.5.2023
Oculus VR - 21.5.2019
Meta Quest 3 - 13.10.2023
Meta Quest 2 - 13.10.2020
Platformy: Windows Mixed Reality, Oculus VR, SteamVR, PlayStation VR, Oculus Quest, Oculus Rift, Meta Quest 2, PlayStation VR2, Meta Quest 3
Vývojár: Hyperbolic Magnetism
Vydavateľ: Hyperbolic Magnetism
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer)
Herný engine: Unity
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person), Sluchový (Auditory), Virtual Reality
Príbeh hry:

História Vývoj sa začal v roku 2016, keď sme zistili, že na VR neexistuje žiadna veľká hra založená na rytme. Hra bola prezentovaná na mnohých miestach a doteraz ju vyskúšalo takmer 700 ľudí. Odozva je prevažne pozitívna. Funkcie Jedinečná hrateľnosť so skvelým pocitom - Beat Saber kombinuje uspokojivý pocit z rezania s emergentným vnímaním rytmu. Ručne vytvorené úrovne a hudba - Všetky základné úrovne a hudba v hre budú ručne vytvorené tak, aby zdôrazňovali rytmus hudby. Výsledky sú neporovnateľné s podobnými hrami s generovaným obsahom. Dlhá životnosť hry - Hru možno hrať v krátkych (niekoľkominútových) seansách v režime rýchlej hry alebo mnoho hodín v režime kariéry. Prístupnosť hry - Každý môže pochopiť základné princípy hry a zahrať si ju v priebehu niekoľkých sekúnd.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating EPEGI rating 3GRAC rating ALLACB rating G
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB