Call of Duty: Black Ops Cold War

Titulný obrázok pre Call of Duty: Black Ops Cold War

Kultová séria Black Ops sa vracia s hrou Call of Duty: Black Ops Cold War - priamym pokračovaním pôvodnej a fanúšikmi obľúbenej hry Call of Duty: Black Ops. Black Ops Cold War vrhne fanúšikov do hlbín nestabilného geopolitického boja studenej vojny na začiatku 80. rokov minulého storočia. V strhujúcej kampani pre jedného hráča, kde sa hráči stretnú tvárou v tvár s historickými postavami a tvrdými pravdami, sa nič nedeje tak, ako sa zdá, a to počas bojov po celom svete v ikonických lokalitách, ako je Východný Berlín, Vietnam, Turecko, centrála sovietskej KGB a ďalšie. Okrem kampane si hráči prinesú arzenál zbraní a vybavenia z obdobia studenej vojny do novej generácie multiplayerových a zombie zážitkov. Vitajte na pokraji. Vitajte v Call of Duty: Black Ops Cold War.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PC (Microsoft Windows) - 13.11.2020
PlayStation 4 - 13.11.2020
PlayStation 5 - 13.11.2020
Xbox One - 13.11.2020
Xbox Series X S - 13.11.2020
Platformy: PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S
Vývojár: Treyarch
Vydavateľ: Activision
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Rozdelená obrazovka (Split screen)
Herný engine: IW Engine
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person)
Alternatívne názvy: Black Ops Cold War
Príbeh hry:

Ako elitní agenti sa vydáte po stopách temnej postavy menom Perseus, ktorá má za úlohu destabilizovať globálnu rovnováhu síl a zmeniť chod dejín. Vstúpte do temného centra tohto globálneho sprisahania spolu s ikonickými postavami Woodsom, Masonom a Hudsonom a novou skupinou agentov, ktorí sa pokúšajú zastaviť sprisahanie pripravované celé desaťročia.

Vekové odporúčanie:
PEGI rating 18ESRB rating MCERO rating ZGRAC rating 18+USK rating 18
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB