Conan Exiles

Titulný obrázok pre Conan Exiles

Conan Exiles je online hra pre viacerých hráčov, ktorá sa odohráva v krajinách barbara Conana. Vstúpte do rozsiahleho pieskoviska s otvoreným svetom a hrajte spolu s priateľmi a cudzincami, pričom si môžete vybudovať vlastný domov alebo dokonca spoločné mesto. Prežite mrazivé teploty, preskúmajte dungeony plné koristi, rozvíjajte svoju postavu od nízkeho roľníka až po mocného barbara a bojujte o nadvládu nad nepriateľmi v epických obliehacích vojnách. Conan Exiles môžete hrať v plnej miere pre jedného hráča, v kooperácii alebo v trvalom online multiplayeri.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
Xbox One - 8.5.2018
PlayStation 4 - 8.5.2018
PC (Microsoft Windows) - 8.5.2018
Platformy: PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One
Vývojár: Funcom
Vydavateľ: Funcom, Koch Media
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Massively Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer) Online (MMO)
Séria: Conan
Herný engine: Unreal Engine 4
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person), Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: Conan Outcasts
Príbeh hry:

Po tom, čo vám Conan sám zachráni život tým, že vás odsekne zo stromu mŕtvol, sa musíte rýchlo naučiť prežiť. Zvládnite bičujúce piesočné búrky, chráňte sa pred vysokými teplotami a lovte zvieratá, aby ste získali potravu a zdroje. Preskúmajte rozsiahly a celistvý svet, od horiacej púšte na juhu až po zasnežené hory na severe. Vytvorte dedičstvo svojho klanu v boji za znovuzískanie a ovládnutie Vyhnaných krajín. Pomocou výkonného stavebného systému si vytvorte čokoľvek od malého domčeka až po celé mestá kúsok po kúsku. Vojnu môžete viesť pomocou mečov, lukov, obliehacích zbraní, a dokonca môžete prevziať kontrolu nad obrovskými avatarmi bohov, aby ste v epických bitkách rozdrvili domovy svojich nepriateľov.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating MPEGI rating 18GRAC rating 18+ACB rating MA 15+USK rating 18
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB