Gears of War: Ultimate Edition

Titulný obrázok pre Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition je remaster pôvodnej hry Gears of War vyvinutý spoločnosťami The Coalition a Splash Damage a vydaný spoločnosťou Microsoft Studios pre konzolu Xbox One a operačný systém Windows 10 od spoločnosti Microsoft. Hra obsahuje remastrovanú grafiku, textúry a zvuk, pričom beží pri natívnom rozlíšení 1080p 30 snímok za sekundu v kampani a 1080p 60 snímok za sekundu v multiplayeri, a obsahuje misie a mapy z PC verzie pôvodnej hry Gears of War, ktoré vo verzii hry pre Xbox 360 chýbali. Boli pridané ďalšie funkcie, ktoré zahŕňajú mechaniky z novších hier Gears of War, ako je okrem iného postreh a prepínanie zbraní počas behu na ceste. Hra Gears of War: Ultimate Edition podporuje aj dedikované servery pre online matchmaking aj súkromné zápasy.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
Xbox One - 25.8.2015
PC (Microsoft Windows) - 1.3.2016
Platformy: PC (Microsoft Windows), Xbox One
Vývojár: Epic Games
Vydavateľ: Microsoft Studios
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Rozdelená obrazovka (Split screen)
Herný engine: Unreal Engine 3
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: GoW: Ultimate Edition, GoW: UE
Príbeh hry:

Príbeh hry Gears of War vrhá hráčov do hlbokého a strastiplného boja o prežitie proti Hordám Locustov, nočnej rase tvorov, ktorí sa vynorili z útrob planéty.

Vekové odporúčanie:
ESRB rating MPEGI rating 18GRAC rating 18+ACB rating MA 15+ClassInd rating 18USK rating 18
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB