Halo: The Master Chief Collection

Titulný obrázok pre Halo: The Master Chief Collection

Vylepšená a zdokonalená hra Halo: The Master Chief Collection obsahuje vizuálne vylepšenia s rozlíšením až 4K UHD, vylepšený matchmaking, offline LAN, prispôsobiteľné možnosti inštalácie a rýchlejšie načítanie, je to definitívny spôsob, ako zažiť ultimátnu ságu Halo. Obsahuje rozsiahly balík kampaní, multiplayerov a ďalších funkcií z hier Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3 a Halo 4 - všetky aktualizované tak, aby bežali pri 60 FPS.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
Xbox One - 11.11.2014
PC (Microsoft Windows) - 3.12.2019
Xbox Series X S - 17.11.2020
Platformy: PC (Microsoft Windows), Xbox One, Xbox Series X|S
Vývojár: 343 Industries
Vydavateľ: Xbox Game Studios
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Rozdelená obrazovka (Split screen)
Herný engine: Halo Reach
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person), Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: Halo: MCC, Halo MCC, Halo: Die Master Chief Collection
Príbeh hry:

Halo: The Master Chief Collection obsahuje hru Halo 2: Anniversary, ktorá oslavuje 10. výročie kultovej obľúbenej hry. Kampaň obsahuje "klasický režim" na okamžité prepínanie medzi remastrovanou next-gen grafikou a pôvodnou hrou, aktualizované zvukové efekty a úplne nové cut-scény vytvorené Blur Studios. Objavte nové príbehové prvky s rozšírenými vystrihnutými scénami, skrytými terminálovými videami a odhaľte indície o príbehu hry Halo 5: Guardians. Využite lebky, ktoré menia hru, a zažite kampaň úplne novým spôsobom. V prípade multiplayeru máte prístup ku všetkým pôvodným mapám pre viacerých hráčov z hier Halo 2 a Halo 2 Vista vrátane, presne tak, ako si ich pamätáte. Zahrajte si na fanúšikmi obľúbených mapách vrátane Ivory Tower, Ascension a Lockout, ako aj na 6 úplne prepracovaných mapách, ktoré naplno využívajú možnosti konzoly Xbox One.*

Vekové odporúčanie:
ESRB rating MPEGI rating 16CERO rating DGRAC rating 18+ACB rating MA 15+
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB