Life is Strange: True Colors

Titulný obrázok pre Life is Strange: True Colors

Life is Strange je séria oceňovaných a kritikmi oceňovaných príbehových dobrodružných hier. Objavte svet, v ktorom každodenní hrdinovia ovládajú nadprirodzené sily, pričom sa vyrovnávajú so skutočnými výzvami, skutočnými vzťahmi a skutočnými emóciami. Je to náš svet... s príchuťou podivna. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, tento zážitok vo vás zostane navždy. Hlboko v horách Colorada nájdete Haven Springs, malé banícke mestečko plné krásy a tajomstva. Ako Alex odhalíte šokujúce tajomstvá, ktoré sa skrývajú za smrťou vášho brata, v emocionálnom dobrodružstve na horskej dráhe, pričom využijete svoju psychickú silu Empatie, aby ste zmenili osud a zmenili životy.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 5 - 10.9.2021
PlayStation 4 - 10.9.2021
PC (Microsoft Windows) - 10.9.2021
Xbox Series X S - 10.9.2021
Xbox One - 10.9.2021
Google Stadia - 10.9.2021
Nintendo Switch - 1.10.2021
Platformy: PC (Microsoft Windows), PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Google Stadia
Vývojár: Deck Nine
Vydavateľ: Square Enix
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer)
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Príbeh hry:

Alex Chenová skrýva svoje "prekliatie": nadprirodzenú schopnosť absorbovať a manipulovať so silnými emóciami iných. Keď jej brat zomrie pri takzvanej nehode, musí sa chopiť svojej prchavej sily, aby našla pravdu - a odhalila temné tajomstvá, ktoré pochováva mesto.

Vekové odporúčanie:
PEGI rating 16CERO rating DGRAC rating 18+ESRB rating MUSK rating 12ClassInd rating 16ACB rating M
Odporúčané hry:
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB