Lost Ark

Titulný obrázok pre Lost Ark

Vydaj sa na odyseu za stratenou archou v rozľahlom, živom svete: objavuj nové krajiny, hľadaj stratené poklady a vyskúšaj si napínavé akčné súboje. Definujte si svoj bojový štýl pomocou triedy a triedy pre pokročilých a prispôsobte si svoje schopnosti, zbrane a výstroj, aby ste mohli využiť svoju silu v boji proti hordám nepriateľov, kolosálnym bossom a temným silám, ktoré sa snažia získať moc Archy v tejto akčnej free-to-play RPG hre.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PC (Microsoft Windows) - 4.12.2018
Platformy: PC (Microsoft Windows)
Vývojár: Tripod Studio
Vydavateľ: Smilegate RPG, Amazon Game Studios, GameOn, My.com
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Massively Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer) Online (MMO)
Herný engine: Unreal Engine 3
Pohľad hráča: Vtáčí pohľad / Izometrický (Bird view)
Alternatívne názvy: Lost Ark Online, Project T
Príbeh hry:

Celý svet sa ocitol v chaose po útoku Kazerosovej armády démonov, pretože Kazeros so svojimi šiestimi légiami otvoril Bránu chaosu, aby napadol ľudský svet. Ako legenda, ktorá existuje v mýtoch, sa svet stal miestom, kde niet hrdinov a všetci zabudli na Archu, ktorá v minulosti porazila démonov. Hráč sa teraz musí vydať do rozľahlého sveta Stratenej archy, aby zozbieral jej časti a vyrazil proti armáde démonov. Jediná sila, ktorá sa môže postaviť démonom!

Vekové odporúčanie:
ESRB rating MUSK rating 16GRAC rating 18+
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB