Ratchet & Clank: Up Your Arsenal

Titulný obrázok pre Ratchet & Clank: Up Your Arsenal

3D plošinovka a tretí diel série Ratchet & Clank. Hra je podobná predchádzajúcim hrám v sérii, ale prináša nové prvky, ako je nový systém ovládania a viac úrovní v systéme vylepšovania zbraní. Sleduje dobrodružstvo Ratcheta a Clanka vo fiktívnom vesmíre s cieľom poraziť robotického zloducha Dr. Nefariousa, ktorý má v úmysle zničiť všetok organický život. Predstavujú sa postavy ako Dr. Nefarious a Sasha, kapitánka hviezdnej lode Cazar, ktorá Ratchetovi pomáha počas celej hry, a vracia sa množstvo postáv z pôvodnej hry Ratchet & Clank.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PlayStation 2 - 2.11.2004
Platformy: PlayStation 2
Vývojár: Insomniac Games
Vydavateľ: Sony Computer Entertainment
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Rozdelená obrazovka (Split screen)
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: R & C: UYA, Ratchet & Clank 3, Ratchet & Clank 3: Up Your Arsenal, Ratchet and Clank: Up Your Arsenal, Ratchet & Clank 3 Assault! Galactic ★ Rangers, Ratchet and Clank 3
Príbeh hry:

Tretia časť vpadne do online sveta s novými, výbušnými zbraňami a unikátnymi pomôckami, ktoré sú mimo tohto súhvezdia. Ratchet a Clank sa vracajú na planétu Veldin (dejisko pôvodnej hry Ratchet & Clank), kam ich povolal prezident galaxie, aby zastavili Dr. Nefariousa, ktorý plánuje vyhubiť všetok organický život. Spolu s Q-Force a kapitánom Qwarkom sa Ratchet a Clank vydávajú na ďalšiu intergalaktickú výpravu, aby odhalili plány zlovestného Dr. Nefariousa a opäť zachránili galaxiu!

Vekové odporúčanie:
ESRB rating E10+PEGI rating 7USK rating 12ClassInd rating 12ACB rating PG
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB