Stardew Valley

Titulný obrázok pre Stardew Valley

Stardew Valley je otvorená RPG hra s vidieckym životom! V Stardew Valley ste zdedili starý pozemok farmy po svojom dedkovi. Vyzbrojený ručným náradím a niekoľkými mincami sa vydáš na cestu, aby si začal nový život. Dokážete sa naučiť žiť z pôdy a premeniť tieto zarastené polia na prosperujúci domov? Nebude to ľahké. Odkedy do mesta prišla spoločnosť Joja Corporation, staré spôsoby života takmer vymizli. Komunitné centrum, kedysi najživšie centrum činnosti v meste, teraz leží v troskách. Údolie sa však zdá byť plné príležitostí. S trochou odhodlania môžeš byť práve ty tým, kto obnoví veľkosť Stardew Valley!

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PC (Microsoft Windows) - 26.2.2016
Mac - 29.7.2016
PlayStation 4 - 13.12.2016
Xbox One - 14.12.2016
Nintendo Switch - 5.10.2017
PlayStation Vita - 22.5.2018
iOS - 24.10.2018
Platformy: Linux, PC (Microsoft Windows), Mac, Android, iOS, Wii U, PlayStation Vita, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Vývojár: ConcernedApe
Vydavateľ: ConcernedApe, Chucklefish Games
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative
Herný engine: Microsoft XNA
Pohľad hráča: Vtáčí pohľad / Izometrický (Bird view)
Príbeh hry:

Zdedili ste starý pozemok po svojom dedkovi v Stardew Valley. Vyzbrojený ručným náradím a niekoľkými mincami sa vydávate na cestu, aby ste začali nový život. Dokážete sa naučiť žiť z pôdy a premeniť tieto zarastené polia na prosperujúci domov? Nebude to ľahké. Odkedy do mesta prišla spoločnosť Joja Corporation, staré spôsoby života takmer vymizli. Komunitné centrum, kedysi najživšie centrum činnosti v meste, teraz leží v troskách. Údolie sa však zdá byť plné príležitostí. S trochou odhodlania môžeš byť práve ty tým, kto obnoví veľkosť Stardew Valley!

Vekové odporúčanie:
ESRB rating E10+GRAC rating 15+CERO rating BPEGI rating 12ClassInd rating 10USK rating 6
Odporúčané hry:
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB