The Lord of the Rings Online

Titulný obrázok pre The Lord of the Rings Online

Lord of the Rings Online je hlavnou MMORPG hrou zasadenou do podivuhodného sveta Stredozeme od J.R.R. Tolkiena. Hra LOTRO vás prenesie do časovej osi udalostí príbehu Pána prsteňov a postaví vás na cestu, ktorá je paralelná s cestou Spoločenstvo prsteňa, a budete im pomáhať na ich ceste do Mordoru plnením úloh a dobrodružných činov, ktoré sprevádzajú ich cestu naprieč Stredozemou.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
PC (Microsoft Windows) - 24.4.2007
Mac - 6.6.2012
Platformy: PC (Microsoft Windows), Mac
Vývojár: Turbine, Standing Stone Games
Vydavateľ: Codemasters, Midway Games, Turbine, Daybreak Game Company, WB Games
Herné módy: Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Massively Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer) Online (MMO)
Séria: The Lord of the Rings Online
Herný engine: Turbine G3
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person), Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: LotRO, LOTRO, The Lord of the Rings Online: The Siege of Mirkwood, The Lord of the Rings Online: Riders of Rohan, The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar, The Lord of the Rings Online: Mines of Moria, The Lord of the Rings Online: Helm's Deep, The Lord of the Rings Online: Rise of Isengard, Der Herr der Ringe Online, HdRO
Príbeh hry:

Epický príbeh je nepretržitá séria dobrodružstiev alebo úloh, ktoré sú plné intríg a akcie. Tieto dobrodružstvá sa začínajú v okamihu, keď začnete hrať, a vystupujú v nich postavy ako Bilbo Pytlík, Gandalf Šedý a Strider, Strážca severu; počas významných udalostí v Epickom príbehu vás hra Session Play vyvedie z pozície hrdinu a dočasne vás poverí ovládaním legendárnej postavy. Bez ohľadu na spôsob rozprávania príbehu však vždy získate odmeny za svojho rozvíjajúceho sa hrdinu.

Franchise: The Lord of the Rings
Vekové odporúčanie:
ESRB rating TPEGI rating 12
Odporúčané hry:
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB