Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent

Titulný obrázok pre Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent

Bestsellerová sága Tom Clancy's Splinter Cell naberá úplne nový smer. V očakávanom pokračovaní hry roka 2005, Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent, si vôbec po prvýkrát zahrajte za dvojitého agenta - špióna. Prevezmite dvojitú úlohu tajného agenta a bezohľadného teroristu, kde vaše rozhodnutia, koho zradiť a koho chrániť, skutočne ovplyvnia výsledok hry. Zažite neúprosné napätie a vnútorné dilemy života dvojitého agenta. Lež. Zabíjaj. Sabotáž. Zrádzať. Všetko preto, aby ste ochránili nevinných. Ako ďaleko zájdeš, aby si získal dôveru nepriateľa? Ako tajný agent Sam Fisher sa musíte infiltrovať do krutej teroristickej skupiny a zničiť ju zvnútra. Budete musieť dôkladne zvážiť dôsledky svojich činov. Ak zabijete príliš veľa teroristov, prezradíte svoje krytie. Zaváhaj a zomrú milióny ľudí. Urobte všetko, čo je potrebné, aby ste splnili svoju misiu, ale aby ste sa z nej dostali živí. Hra s dvojitým agentom a rozvetvený príbeh - Hrajte za obe strany a rozhodujte sa medzi protichodnými cieľmi NSA a teroristov. Vyberte si, koho priority podporíte a koho podkopete. Vaše činy ovplyvňujú príbeh a hrateľnosť, čo vedie k šokujúco odlišným koncom. Vylepšiteľné zbrane a pomôcky - S postupom získajte prístup k vylepšeným prototypom pomôcok a zbraní, ako je napríklad vylepšené nočné videnie, na základe vašich rozhodnutí a tajných schopností. Autentická taktika dvojitého agenta - Používajte realistickú taktiku založenú na výpovediach skutočných tajných agentov, aby ste sabotovali plány nepriateľov. Používajte realistické vylepšiteľné zbrane a pomôcky. Hrajte multiplayer alebo kooperáciu s 2-6 hráčmi online alebo systémovým prepojením.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
Xbox 360 - 17.10.2006
PC (Microsoft Windows) - 7.11.2006
PlayStation 3 - 29.3.2007
Platformy: PC (Microsoft Windows), PlayStation 3, Xbox 360
Vývojár: Ubisoft Shanghai, Ubisoft Milan
Vydavateľ: Ubisoft Entertainment
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative, Rozdelená obrazovka (Split screen)
Séria: Splinter Cell
Herný engine: Unreal Engine 2.5
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person)
Alternatívne názvy: Splinter Cell 4, Splinter Cell: Double Agent, SCDA, Splinter Cell 4, SCDA
Príbeh hry:

Ste Sam Fisher, tajný agent, bezohľadný terorista... dvojitý agent. Zbrane a munícia sú vaše nástroje. Klamstvo, zrada a sabotáž sú vašou záchrannou brzdou. Keď sa infiltrujete do krutej teroristickej skupiny a zničíte ju zvnútra, rozhodnutia, ktoré urobíte, ovplyvnia výsledok vašej hry. Ako ďaleko zájdeš, aby si splnil svoju misiu?

Vekové odporúčanie:
CERO rating ZPEGI rating 18ESRB rating MACB rating MA 15+GRAC rating 15+
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB