Wreckfest

Titulný obrázok pre Wreckfest

Wreckfest je pretekárska hra na tému demolačných derby s modelovaním poškodenia mäkkej karosérie, sofistikovanou jazdnou dynamikou a dôkladným vylepšovaním vozidiel, ktorá obsahuje demolačné derby aj tradičnejšie preteky na trati. Všetko je to o zábave, krkolomných pretekoch a prehnaných haváriách.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
Xbox One - 27.8.2019
PlayStation 4 - 27.8.2019
Google Stadia - 1.12.2021
Nintendo Switch - 21.6.2022
iOS - 15.11.2022
Android - 15.11.2022
PC (Microsoft Windows) - 14.6.2018
Platformy: PC (Microsoft Windows), Android, iOS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia
Vývojár: Bugbear Entertainment
Vydavateľ: THQ Nordic, Handy Games
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative
Herný engine: ROMU
Pohľad hráča: Pohľad z prvej osoby (First person), Pohľad z tretej osoby (Third person), Vtáčí pohľad / Izometrický (Bird view), Pohľad z boku
Alternatívne názvy: Next Car Game, Next Car Game: Wreckfest
Príbeh hry:

Poruš pravidlá a vyskúšaj si plnokontaktné preteky na hranici možností s Wreckfestom! Očakávajte epické havárie, súboje na cieľovej čiare a úplne nové spôsoby ohýbania kovu. To sú momenty, ktoré sa dajú zažiť len v hre Wreckfest s vernou simuláciou fyziky. Páľte gumy a drvte kovy na ultimátnom jazdeckom ihrisku! Wreckfest je nabitý možnosťami vylepšovania a prispôsobovania. Či už sa pripravujete na ďalšie demolačné derby so zosilnenými nárazníkmi, klietkami, bočnými chráničmi a mnohými ďalšími prvkami, alebo pripravujete svoje auto na bangerové preteky s výkonnými dielmi motora, ako sú vzduchové filtre, vačkové hriadele, palivové systémy atď., Wreckfest sa stáva najlepšou bojovou motoristickou hrou. Jazdite tvrdo. Zomri posledný. Vzrušujúca pretekárska akcia bez pravidiel s určujúcimi momentmi, ktoré sa dajú dosiahnuť len vďaka vernej fyzikálnej simulácii. Staňte sa svedkami šialených súbojov na krk na vysokorýchlostných okruhoch, čeľte totálnemu deštrukčnému šialenstvu na bláznivých tratiach s križovatkami a protiidúcou premávkou alebo sa pustite do demolačnej dominancie v derby arénach.

Vekové odporúčanie:
PEGI rating 12ESRB rating TCERO rating CGRAC rating ALLACB rating PGUSK rating 6
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB