Yoshi’s Woolly World

Titulný obrázok pre Yoshi’s Woolly World

Vydaj sa s kamarátom na cestu divokým vlneným svetom v tomto veľkolepom dobrodružstve Yoshiho! Čaká na vás pokladnica šikovných remeselných etáp. Odhaľte ich tajomstvá a vyfarbite si svet spektrom klbiek priadze, aby ste si uplietli nové cesty a získali každý zberateľský predmet. Pletacie priadze, patchwork a ďalšie remeselné materiály sa spájajú do rozmarných a dômyselných kulís, ktoré môže náš pletený Yoshi preskúmať. Namiesto vajíčok tentoraz Yoshi hádže klbká priadze, ktoré môže použiť na vyčistenie zablokovaných ciest, zamotanie nepriateľov alebo dokonca na pletenie plošín a deformovanie potrubia. Yoshi môže tiež ťahať za zatúlanú priadzu, aby rozplietol steny a odhalil ťažko dostupné oblasti plné skrytých zberateľských predmetov. V lokálnej kooperácii pre dvoch hráčov sa môžete pustiť do riešenia výziev v spolupráci s kamarátom. Požierajte ich a vypľúvajte, aby ste dosiahli nové výšky, alebo zlikvidujte remeselnícke plíživce, ako sú parašutisti, piranské rastliny a plachí chlapci! Je čas na to, aby ste sa stali mazanými.

Oficiálne odkazy:
Dátum vydania:
Wii U - 26.6.2015
Žáner: 2D, Fantasy
Platformy: Wii U
Vývojár: Good-Feel
Vydavateľ: Nintendo
Herné módy: Hra pre jedného hráča (Singleplayer), Hra pre viacerých hráčov (Multiplayer), Co-operative
Séria: Yoshi
Pohľad hráča: Pohľad z tretej osoby (Third person), Pohľad z boku
Alternatívne názvy: Yoshi's Island Wii U, Yoshi's Land Wii U, Yarn Yoshi, Yarn Yoshi, Yoshi's Island Wii U, Yoshi's Land Wii U
Príbeh hry:

Príbeh hry sa točí okolo ostrova Craft Island, pokojného ostrova pre Yoshis. Jedného dňa Kamek premení všetkých Yoshisov okrem dvoch na zázračnú vlnu ako službu Baby Bowserovi, ktorý chce nazbieranú priadzu použiť na stavbu nového hradu vo svojom mene. Keď si zvyšní dvaja Yoshisovia všimnú, že Kamek nechtiac zhadzuje Wonder Wools v okolí oblastí vedľa ostrova Craft Island, vydajú sa na výpravu, aby ich všetky pozbierali a obnovili tak všetkých neutkaných Yoshisov. Po porážke Baby Bowsera na jeho hrade Kamek použije zvyšné Wonder Wools, aby ho urobil silnejším. Napriek tomu je Baby Bowser opäť porazený, čím sa všetci zostávajúci neutkaní Yoshis vrátia do normálu. Yoshisovia sa vrátia na Ostrov remesiel, zatiaľ čo Baby Bowser si vezme nejaký čas na "premýšľanie o tom, čo urobil".

Vekové odporúčanie:
ESRB rating EPEGI rating 3CERO rating A
Screenshoty:
 * Metadáta hier poskytuje IGDB / Games metadata is provided by IGDB