RECENZIA: Genesis Xenon 330 + Genesis Carbon 500 XXL TANK je herné príslušenstvo za rozumnú cenu

RECENZIA: Genesis Xenon 330 + Genesis Carbon 500 XXL TANK je herné príslušenstvo za rozumnú cenu

Poľská spoločnosť Genesis je vo svete počítačov známa ako výrobca cenovo dostupného príslušenstva, ktoré zaujme predovšetkým nenáročných používateľov. Napriek nízkej cene sa však snaží poskytnúť maximum výbavy a prvky, ktoré by ste bežne mohli nájsť o kategóriu vyššie. My sa v recenzii pozrieme na hernú myš Xenon 330, ktorú nám Genesis zaslal na test spolu s podložkou Carbon 500 XXL.

RECENZIA: Logitech MX Ergo je skvelá ergonomická myš

RECENZIA: Logitech MX Ergo je skvelá ergonomická myš

Iste viete, že na počítači netrávia čas iba hráči. Niekto to má v náplni práce, iný zas pozerá iba na svoj e-mail a sleduje bežné veci. No a niekto jednoducho nemal to šťastie obdržať zdravé ruky a preto je pre neho práca na počítači dosť náročná, ba až nemožná. Možno ste sa už stretli s takzvanými ergonomickými myšami, ktoré sú upravené pre ľudí, ktorí trávia za týmto zariadením množstvo času alebo na ňom proste pracovať nemôžu. S týmto typom myši prichádza aj spoločnosť Logitech, ktorá je na poli počítačových periférií už dlho jedným z najväčších a najznámejších hráčov. Modelové označenie tejto ergonomickej hračky je MX ERGO a my sa na ňu v recenzii pozrieme.

RECENZIA: LAMAX Tips1 je ultraľahký spoločník na fitness aj na ulicu

RECENZIA: LAMAX Tips1 je ultraľahký spoločník na fitness aj na ulicu

Spoločnosť LAMAX pôsobí na trhu od roku 2014 a sídli v Prahe. Jej poslaním je predávať malú kvalitnú elektroniku s vysokou úžitkovou hodnotou, ktorou chce zvýšiť kvalitu života svojich zákazníkov, ako aj poskytovať solídnu zákaznícku podporu a pružne reagovať na požiadavky trhu. Do našej redakcie si tentokrát našli cestu aj malé Bluetooth slúchadlá LAMAX Tips1, na ktoré sme si poriadne posvietili.

TP-Link Archer A9: Nový gigabitový MU-MIMO router s podporou Amazon Alexa a WPA3

TP-Link predstavuje nový bezdrôtový gigabitový router MU-MIMO TP-Link Archer A9 s podporou hlasového ovládania Amazon Alexa. Je určený pre moderné domácnosti a malé firmy, v ktorých je smartfón, tablet a notebook bežným zariadením a elektronická zábava či práca každodennou rutinou. Ponúka ako rýchle bezdrôtové pripojenie kompatibilné s poslednými štandardmi, tak aj rýchle pripojenie bez kompromisov cez gigabitový ethernet.

RECENZIA: GIGABYTE AORUS RGB M.2 NVMe SSD 256GB je produkt doby RGB-LEDiódovej

RECENZIA: GIGABYTE AORUS RGB M.2 NVMe SSD 256GB je produkt doby RGB-LEDiódovej

Nie je to tak dávno, čo som mal možnosť pozrieť sa na nový počin spoločnosti Gigabyte, ktorým táto firma vykročila do doposiaľ neprebádaných vôd spotrebiteľských SSD diskov. Disk s názvom GIGABYTE M.2 PCIe 512 GB SSD nebol nejakým prehnane silným produktom, no za svoju cenu ponúkol disk v M.2 formáte s dostatočnou kapacitou a obstojnými rýchlosťami. Gigabyte však nie je iba Gigabyte. Tak ako aj iné spoločnosti, aj Gigabyte predáva rad svojich výrobkov pod svojim menom a potom má ešte prémiové rady Aorus pre tie najvýkonnejšie produkty. Čo sa teda dá očakávať od diskov s názvom AORUS RGB M.2 NVMe SSD?

RECENZIA: Lenovo Legion Y740, Ray tracing v mobilnom balení

RECENZIA: Lenovo Legion Y740, Ray tracing v mobilnom balení

Lenovo predstavilo svoj na hráčov zameraný rad Legion produktov v porovnaní s konkurenčnými značkami len nedávno. Je to síce už pár rokov, ale bojovať s novým názvom proti ustáleným menám v biznise ako ROG, Alienware či Razer môže byť ťažké. Preto ma tešilo, že najmä Legion notebooky sa poučili nielen zo svojich chýb, ale aj prešľapov konkurencie a ponúkali už takmer od začiatku veľmi schopné modely bez očividných kompromisov alebo nedostatkov. Najnovšia várka Legion notebookov sa drží osvedčeného receptu, no pridáva do mixu aj veľmi zaujímavé písmenká „RTX”.

RECENZIA: WD Gaming Drive 2TB a budete mať viac miesta na hry a uložené pozície

RECENZIA: WD Gaming Drive 2TB a budete mať viac miesta na hry a uložené pozície

Priznajme si to, skvelých hier na Sony PlayStation 4 a PS4 Pro je naozaj požehnane. Z tohto dôvodu ich majiteľov môže trápiť jeden problém, ktorým je samotná interná kapacita týchto konzol. Pokiaľ sa vám nechce každú chvíľu inštalovať hry, ak ste vlastníkom fyzických diskov, či ich zakaždým nanovo sťahovať, je takmer nutnosťou externý disk. No pre to správne fungovanie je najlepšie vybrať si disk, ktorý bude kompatibilný s týmito konzolami a nespôsobí náhodou stratu dát či uložených pozícií. Spoločnosť Western Digital (WD) preto ponúka svoj rad externých diskov Gaming Drive a na jeden s kapacitou 2TB som sa mal šancu pozrieť zblízka.

D-Link doplňuje portfólio kamier série Vigilance o 2 nové modely

D-Link oznámil doplnenie dvoch nových kamier do svojho portfólia dohľadových riešení Vigilance. Vonkajšia 5-megapixlová malá bullet kamera DCS-4705 a vonkajšia 5-megapixelová kopulovitá kamera DCS-4605EV ponúkajú malým i veľkým firmám ľahko inštalovateľnú, nepretržitú ochranu s najmodernejšími funkciami a špičkovými parametrami.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk