FOTO: Pozrite si nové herné príslušenstvo Fnatic od SteelSeries

SteelSeries je globálnym lídrom pre prémiové herné príslušenstvo a taktiež podporovateľ rôznych eSports aktivít. Spojil sa s herným tímom Fnatic, aby vytvorili novú edíciu herných zariadení. Farby ako je oranžová a čierna, spolu so známym logom Fnatic je to, čo bude odlišovať túto edíciu s 9H Headsetom, Rival myšou a Apex klávesnicou.

Sam Matthews, majiteľ Fnatic, prehlásil: „SteelSeries a Team Fnatic majú neuveriteľný vzájomný vzťah a sme nesmierne šťastní, že sme sa mohli podieľať na tvorbe nového herného príslušenstva. Sme nadšení, že tieto herné pomôcky budeme môcť využívať na našich turnajoch a tým sa pokúsime presvedčiť našich fanúšikov ku kúpe týchto produktov, ktoré nás priamo finančne podporia". Tým chcel povedať to, že za každý jeden predaný kus, či sa už pôjde o myš, klávesnicu alebo headset, bude tím Fnatic dostávať časť zo zisku od SteelSeries.

Fnatic sa snaží vniesť do herných turnajov profesionalitu a ambície pre nové tímy. Pracujeme s najlepšími z najlepších," prehlásil CEO SteelSeries, Ehtisham Rabbani.

SteelSeries Rival Fnatic Edition Mouse

$69.99 / €69.99

Rival Optical Mouse dostane prerábku v podobe optického senzoru s nulovou akceleráciou, novými spínačmi pre dlhšiu životnosť (až 30 miliónov stlačení), unikátny dizajn a mäkký povrch pre komfortné hranie. Rival je plne nastaviteľný, duálne osvetlenie myšky, odozvu, tlačidlá, toto všetko si môžete zmeniť.

SteelSeries 9H Fnatic Edition Headset

$169.99 / €169.99

Ide o 7.1 virtuálny herný headset. Mal by priniesť presný zvuk a basy, je zameraný na tú najvyššiu kvalitu audia vďaka novej generácii ovládačov. 9H je pohodlný, odolný headset, má dvojité náušníky a kvalitný mikrofón s niekoľkými audio nastaveniami.

SteelSeries Apex Fnatic Edition Keyboard

$109.99 / €109.99

Apex klávesnica je stále na prvom mieste na svete, čo sa týka odozvy. A to všetko vďaka jej nízkemu profilu a ergonomickým rozložením kláves. Jej možnosti prispôsobenia sú neprekonateľné, možete si nastaviť až 88 makro kombinácií. Tiež ponúka farebnú škálu osvetlenia 16,8 milióna farieb a nekonečný počet profilov. Samozrejmosťou je logo Fnatic.

Zdroj:  SteelSeries.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk