Herné slúchadlá ASUS Echelon Forest s armádnym maskovaním

ASUS predstavil herný headset Echelon Forest, ktorý je plne kompatibilný s platformami PC, Mac, hernými konzolami PlayStation 4 aj mobilnými zariadeniami. Slúchadlá sú vybavené výkonnými 50mm neodymovými meničmi, ktoré zaručujú hutné basy aj zvuk s priestorovým podaním.


Vďaka tomu hráči vždy včas zistia, odkiaľ sa ozýva streľba alebo kroky ich súperov. Novinka sa vyznačuje veľkými 100mm náušníkmi, ktoré zabezpečia pohodlie pri nosení, ale aj stlmenie okolitého hluku. Herné slúchadlá Echelon Forest rozširujú ponuku príslušenstva radu Echelon, ktorá je charakteristická typickým armádnym maskovacím vzorom a cielia na hráča FPS strieľačiek. Model Echelon Forest sa predáva za 2 499 Kč, resp. 92,90 euro s DPH.

Kompatibilita so všetkými platformami

Herné slúchadlá Echelon Forest ponúkajú všestranné využitie, pretože sú kompatibilné s platformami PC, Mac, hernými konzolami PlayStation 4 aj mobilnými zariadeniami. Základnú dĺžku slúchadlového kábla 1,2 m možno pomocou priloženého predlžovacieho kábla zväčšiť o ďalších 1,3 m. Predlžovací kábel je v rámci kompatibility s PC a Mac vybavený samostatnými konektormi pre slúchadlá a mikrofón. Vďaka kombinovanému pozlátenému 3,5mm mikrofónnemu / audio konektoru sa slúchadlá Echelon Forest skvelo hodia aj pre smartphony, tablety a PlayStation 4. Súčasťou slúchadiel je taktiež ochranný cestovný obal, ktorý má rovnaký maskáčový dizajn ako headset.

Nielen herný zvuk

Slúchadlá Echelon Forest využívajú 50mm neodymové meniče, ktoré zaisťujú lepšie pozičný zvuk v hrách. Vďaka tomu hráč presne začuje, odkiaľ sa ozývajú výstrely alebo kroky nepriateľov, a získajú tak v akcii výhodu. Novinka zaujme aj hlbokými basmi, ktoré dajú vyniknúť ohlušujúcim explóziám alebo hernej hudbe.
V režime multiplayer môžu hráči udeľovať jasné pokyny svojim spolubojovníkom alebo sa radiť o stratégii. K tomu slúži vysúvací smerový mikrofón s krytom, ktorý filtruje šumy a stará sa o čistú hlasovú komunikáciu. Slúchadlá Echelon Forest si zároveň poradia so všetkými hudobnými žánrami, využitie ale nájdu aj pri sledovaní filmov a videí napríklad na tablete.

Účinná 30 dB izolácia hluku

Slúchadlá Echelon Forest sú navrhnuté tak, aby umožňovali pohodlné dlhotrvajúce hranie. Ich hlavový most ponúka optimálnu silu prítlaku na ľubovoľne veľkú hlavu hráča. Veľké 100mm náušníky z kvalitnej kože prekryjú celé uši, čo zaručuje okrem pohodlného nosenia aj izoláciu okolitých ruchov a ľudských hlasov do hodnoty 30 dB.

Zdroj: ASUS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk