Nové herné zbrane MSI pre rok 2015 skladom!

Nové herné zbrane MSI pre rok 2015 skladom!

MSI na český a slovenský trh uvádza najnovšie modely svojich herných notebookov pre rok 2015 vrátane prvého herného notebooku s čisto mechanickou klávesnicou GT80 Titan, modelov rady GE62 / 72 s úplne prepracovaným dizajnom a najmenší výkonný 13 "notebook GS30 spolu s hernou dokovacou stanicou.


Nástup GT80 Titan

Najsilnejší herný notebook GT80 Titan je osadený procesorom Intel Core i7 processor a grafikou NVIDIA GeForce GTX 980mm. MSI GT80 Titan je svetovo prvý herný notebook s mechanickou klávesnicou SteelSeries s prepínačmi Cherry MX. Notebook je dostupný aj v konfigurácii s dvoma grafikami NVIDIA GeForce GTX 980mm v režime SLI a ponúka ten najvyšší výkon pre hráčov, ktorí požadujú to najlepšie.

Najžiadanejšie spínače: Cherry MX so štandardnou výškou klávesov

Vďaka dlhoročným skúsenostiam si spínače Cherry MX získali pozíciu najžiadanejších klávesníc u herných PC. Konštrukcia spínačov Cherry MX a prísne stanovené tolerancie pri výrobe sú zárukou úžasnej hmatovej odozvy a pevnosti.

Debut GE62 a GE72

Nové herné notebooky z cenovo veľmi atraktívneho radu GE reprezentujú modely GE62 a GE72 v kompletne prepracovanom dizajne. Notebooky sú osadené štvorjadrovými procesormi Intel Core i7 4. generácie a novými grafikami NVIDIA GeForce GTX965M. Hmotnosť 16,5" notebooku je príjemných 2,4 kg. Notebooky sú už tradične vybavené hernou klávesnicou SteelSeries s nastaviteľným farebným podsvietením. Strana notebooku s klávesnicou je navyše z jedného kusu kovu a prispieva tak k oveľa vyššej pevnosti rovnako ako vylepšené a vystužené kovové veko displeja.

GS30 Shadow: výkon v tenkom a ľahkom balení

Drobný 13,3" notebook MSI GS30 Shadow je tiež vybavený plnohodnotným procesorom Intel Core i7 4. generácie s integrovanou výkonnou grafikou Iris Pro. Najľahší notebook svojej kategórie s hrúbkou necelé 2 cm aj so svojou výbavou váži iba 1,2 kg. Výkon Iris Pro stačí na väčšinu herných titulov a je viac ako dvojnásobný v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.

Po zapojení prenosného GS30 do dokovacej stanice potom získate plnohodnotný výkonný herný počítač vybavený silnou desktopovou grafikou a veľa portov navyše. Notebook navyše vie využiť plnú šírku pásma rozhranie PCI-e x16.

SteelSeries Engine 3

Nová verzia nástroja SteelSeries Engine 3 umožňuje naplno využiť možnosti klávesnice SteelSeries a ich rýchlu konfiguráciu. Novo ponúka funkciu CloudSync, pomocou ktorej môžete jednoducho ukladať a synchronizovať profily nastavenia všetkých vašich SteelSeries periférií.

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk