Cooler Master predstavuje Swift-RX podložky pod myš

Cooler Master predstavuje Swift-RX podložky pod myš

 

Cooler Master je vedúcim tvorcom a inovátorom, ktorý vyrába komponenty pre stolné počítače a rôzne periférie. Ohlásil svoju novú sériu podložiek pod myš SWIFT-RX, ktoré sú zamerané na zanietených hráčov, ktorí požadujú komfort a rýchlosť. Táto séria by mala nahradiť veľmi úspešného predchodcu, sériu Speed-RX. Samozrejmosťou je na možnosť výberu klasického spektra rôznych veľkostí, a tak by si mal vybrať naozaj každý. Všetky podložky majú príjemnú cenu vzhľadom na to, čo ponúkajú.

Precízne utkané, aby zabezpečovali dostatočnú presnosť pre akýkoľvek senzor myšky. Spodná strana je zo 100% prírodnej gumy, aby ste mali istotu, že vám podložka ostane pevne na mieste aj pri tých najnáročnejších vojnových bitkách. Myslíte si, že ste v hraní profík? Poškodenie alebo strapkanie po stranách podložky nehrozí, keďže každá má špeciálne ošetrené konce, čo v konečnom dôsledku prinesie dlhšiu životnosť. 

Na veľkosti záleží

  • Malá - 250x210mm / 6,50€
  • Stredná - 320x270mm / 9,50€
  • Veľká - 450x360mm / 15,90€

Hrúbka celej série je 3mm, dostupné sú na trhu od februára. Ceny sa môžu líšiť v závislosti na regióne, takže sa dá predpokladať, že budú u nás drahšie.

Presné špecifikácie, aj čo sa samotnej váhy podložiek týka, nájdete na oficiálnej stránke Cooler Master.

Zdroj:  TS Cooler Master

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk