GIGABYTE uvádza GeForce GTX TITAN X

GIGABYTE uvádza GeForce GTX TITAN X

 

GIGABYTE s potešením predstavuje najnovšiu super hernú grafickú kartu, GV-NTITANXD5-12GD-B. Založenú na GeForce® GTX TITAN X Maxwell architektúre, GIGABYTE GV-NTITANXD5-12GD-B využíva výrobný proces 28nm a ponúka 12 GB 7Gbps GDDR5 pamäte a 3072 CUDA jadier. S dvojnásobným výkonom aj účinnosťou pôvodnej GTX TITAN GPU, táto karta je herná beštia vyzbrojená neuveriteľnou grafickou palebnou silou pripravenou na najnovšie hry v extrémnych rozlíšeniach.

GV-NTITANXD5-12GD-B je tiež naložená pokročilými technológiami, ako je NVIDIA Shadowplay ™ k zachyteniu a zdieľaniu každého okamihu hernej nadvlády, prelomovou technológiou G-SYNC ™ a NVIDIA GameStream ™ pre streamovanie hier na prenosnom tablete NVIDIA SHIELD ™. Pri použití softvérových utilít GIGABYTE OC GURU II môže byť pretaktovacia kapacita ďalej zvýšená o odblokovanie obmedzenia hardvéru, čím spolu s technológiou GPU Boost 2.0 ponúka neuveriteľný výkon.

OC GURU II, uvoľní obmedzenia pre pretaktovanie

GIGABYTE OC GURU II utility softvér poskytuje hráčom intuitívny a ľahký prístup k optimalizácii napätia jadra a rôznych kľúčových nastavení GV-NTITANXD5-12GD-B. Táto sada nástrojov tiež umožňuje nadšencom ďalej prekročiť pretaktovacie limity grafickej karty pre úžasný zážitok z hry.

4K Ultra HD herný zážitok

GV-NTITANXD5-12GD-B je vybavená NVIDIA DSR technológiou pre 4K zážitok, a to aj na 1080p displeji. G-SYNC technológia ponúka hráčom možnosť hrať na viacerých monitoroch na vysokom nastavení a super-rýchlom frame rate. Vďaka podpore až 4 kariet v NVIDIA SLI® sú hráči schopní sa ponoriť do graficky náročných hier v 4K.

Zdroj: Gigabyte

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk