Logitech predstavuje svoju najvyspelejšiu bezdrôtovú myš

Logitech predstavuje svoju najvyspelejšiu bezdrôtovú myš

 

Spoločnosť Logitech dnes otvorila svet nových možností uvedením bezdrôtovej myši s úplným názvom Logitech® MX Master Wireless Mouse. Model MX Master spája tie najlepšie technologické inovácie spoločnosti Logitech so špeciálne tvarovaným dizajnom, ktorý skvele sadne do ruky. Nastavuje tak novú paradigmu pre precíznu, rýchlu a pohodlnú navigáciu na počítači.


 Tí, čo pracujú na viacerých zariadeniach a operačných systémoch súčasne, ocenia, že táto nová myš je optimalizovaná tak, aby dokázala ovládať aj takto zložité prostredie presne a s ľahkosťou.

„Myš Logitech MX Master Wireless Mouse má krásny dizajn a navyše sa jedná o myš, ktorú je možné prispôsobiť osobným potrebám, pričom ponúka všestranné možnosti ovládania, presnosť a rýchlosť," povedala Charlotte Johs, globálna viceprezidentka divízie počítačových periférií spoločnosti Logitech. „Vďaka nespočetným možnostiam nastavenia navigácie a vyspelým funkciám je tento model našou najlepšou myšou v doterajšej histórii."

Najnovšia bezdrôtová myš Logitech MX Master Wireless Mouse je pokračovateľom modelov akými sú Logitech MX Revolution a Logitech Performance MX. Je dokonale tvarovaná pre maximálny komfort a jemne vyladená pre precízne a rýchle ovládanie. Tvar myši tvorí oporu pre vašu ruku a zápästie v jej prirodzenej polohe, vďaka čomu si môžete vychutnať ovládanie s plynulým prechodom na premyslene umiestnené tlačidlá a kolieska.

Myš je vybavená rolovacím kolieskom, ktoré sa vie prispôsobiť rýchlosti, akou chcete prechádzať obsahom - dokáže automaticky prejsť z krokovania až po hyper rýchle rolovanie a má unikátne druhé koliesko pre rolovanie pomocou palca, ktoré umožňuje posúvať obraz zo strany na stranu alebo plniť iné funkcie na základe nastavení používateľov. K svojmu počítaču s operačným systémom Windows alebo OSX môžete myš Logitech MX Master Wireless Mouse pripojiť bezdrôtovo prostredníctvom priloženého nano prijímača Logitech Unifying alebo pomocou technológie Bluetooth Smart. Dá sa tak spárovať až s tromi zariadeniami, takže môžete pracovať na svojom stolnom počítači, notebooku alebo tablete s jedinou myšou - stlačením tlačidla Logitech Easy-Switch môžete ľahko prepínať medzi týmito zariadeniami. Myš má navyše tlačidlo, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby replikovala ovládanie pomocou gest na počítačoch Mac. Svoj cieľ vďaka tomu budete môcť dosiahnuť rýchlejšie a zvládnete viac vecí.

Na prispôsobenie osobným potrebám slúži softvér Logitech Options, ktorý umožňuje nastaviť pre všetky tlačidlá požadované akcie. Vďaka technológii sledovania pohybu Logitech Darkfield Laser je možné pohyb dokonale snímať prakticky na akomkoľvek povrchu, vrátane skla alebo plôch s vysokým leskom.

Myš MX Master má nabíjateľnú batériu, ktorá pri plnom dobití môže vydržať až 40 dní. Svetelný indikátor vás vždy upozorní na nízky stav energie a iba štyri minúty nabíjania vám poskytnú dostatočnú energiu na celodenné používanie. Batériu si môžete nechať dobíjať aj počas práce s myšou, takže sa nikdy nedostane do situácie, kedy by ste ju nemohli použiť.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že myš Logitech MX Master Wireless Mouse bude k dispozícii v apríli 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com/mxmaster alebo na našom blogu.

Hlavné vlastnosti

 • Tvar dokonale vyladený do ruky: Dokonalé prevedenie, ručne tvarované telo myši tvorí oporu pre vašu ruku a zápästie v pohodlnej a prirodzenej polohe.
 • Inteligentné rolovacie koliesko, ktoré sa prispôsobí aktuálnej rýchlosti pohybu: Precízne konštruované rolovacie koliesko dokáže automaticky prejsť z krokovania na hyper rýchle rolovanie, takže sa môžete rýchlejšie a ľahšie pohybovať v dlhých dokumentoch alebo na webových stránkach.
 • Jedinečné koliesko pre rolovanie palcom: Jediným pohybom palcom môžete posúvať obraz zo strany na stranu alebo prechádzať medzi jednotlivými stránkami a používať vyspelé ovládanie pomocou gest.
 • Dvojitá možnosť pripojenia pomocou technológie Logitech EasySwitch: Myš Logitech MX Master Wireless Mouse k počítaču pripojíte prostredníctvom priloženého prijímaču Logitech Unifying alebo pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth Smart a môžete ju spárovať až s tromi rôznymi zariadeniami. Následne môžete vďaka technológii Logitech EasySwitch medzi jednotlivými zariadeniami prepínať jediným stlačením tlačidla.
 • Produktivita upravená na mieru: Funkcie akéhokoľvek tlačidla môžete upraviť presne podľa svojich potrieb pomocou softvéru Logitech Options.
 • Sledovanie pohybu prakticky na každom povrchu: Vďaka optickému snímaču s technológiou Logitech Darkfield Laser dokáže myš hladko sledovať pohyb dokonca aj sklenenom alebo vysoko lesklom povrchu.
 • Vyspelé řiadenie spotreby: Stačí myš Logitech MX Master Wireless Mouse pripojiť k vášmu počítaču pomocou nabíjacieho káblu s konektorom micro-USB. Jediná minúta nabíjania zaistí dve hodiny používania myši a aj počas nabíjania môžete pracovať. Plné nabitie vydrží až 40 dní.

Požiadavky na systém

Pripojenie k Internetu na stiahnutie softvéru
USB port: Windows® 7, Windows® 8 alebo novší; Mac OS X 10.8 alebo novší
Bluetooth® SMART: Windows® 8 alebo novší; Mac OS X 10.10 alebo novší

Technické údaje produktu

Rozmery myši:

 • Výška: 83,5 mm (3.9")
 • Šírka: 128,3 mm (5,1")
 • Hĺbka: 47,0 mm (1,9")
 • Hmotnosť: 147 g

Rozmery prijímaču Logitech Unifying:

 • Výška: 14,4 mm (0,6")
 • Šírka: 18,7 mm (0,7")
 • Hĺbka: 6,1 mm (0,2")
 • Hmotnosť: 2 g
Zdroj:  Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk