Nové mini-PC od MSI: Cubi

Nové mini-PC od MSI: Cubi

 

MSI predstavuje najnovšie a najmenšie mini-PC súčasnosti: MSI Cubi. Malý desktop je postavený na koncepte moderných technológií a skvelého dizajnu, ktorý splní potreby domácností i podnikov.


Vďaka použitiu celej rady procesorov Intel môžu užívatelia ťažiť z výkonu počítača vreckovej veľkosti, ktorý možno osadiť rôznymi pevnými diskami pre dostatok úložného priestoru. MSI Cubi možno pripevniť na stenu pomocou VESA uchytenia alebo ho pripojiť k HDTV a užívať si kvalitné zobrazenie médií vo vysokom rozlíšení.

Pre komerčné využitie je Cubi vybavené technológiou Intel vPro pre bezpečné a ľahko spravované pracovné prostredie. S množstvom portov pre pripojenie externých zariadení je Cubi skvelým príkladom malého a šikovného počítača. Cubi bude k dispozícii v čiernom a bielom variante od konca marca 2015.

Malý, menší, najmenší

S objemom iba 0,45 litra je MSI Cubi najmenší mini-PC svojho druhu, a pritom stále ponúka všetky prvky a vlastnosti desktopu. Zaoblené hrany, hladký povrch, chytré umiestnenie I/O portov ... malé a chytré MSI Cubi vám padne do rúk aj do oka.

Najnovšia platforma Intel Broadwell

MSI Cubi je vybavený najnovšími 14nm procesormi Intel Broadwell-U, ktoré sú s celkovou spotrebou energie pod 15 W o 30 % úspornejší ako predchádzajúca generácia. Integrovaná grafika Intel HD Graphics poskytne skvelý výkon v multimediálnych aplikáciách.

Vysoká rýchlosť aj miesto pre dáta

Vďaka modulárnej konštrukcii, MSI Cubi ponúka možnosť nahradiť spodný kryt rozšíriteľným modulom s pozíciou pre 2,5 " disk a poskytne tak viac priestoru pre tých, ktorí túžia po väčšom úložnom priestore. So vstavaným mSATA SSD diskom a prídavným 2.5 " diskom tak máte k dispozícii vysokú rýchlosť aj dostatok miesta pre ukladanie dát.

Bezpečnosť a jednoduchá správa

Vďaka podpore technológie Intel vPro, Cubi ponúka celú radu bezpečnostných prvkov a spolu so vzdialenou správou sa stáva spoľahlivým pracovným partnerom.

UHD zobrazenie & VESA štandard

MSI Cubi môže slúžiť aj ako vynikajúci HTPC s podporou pre zobrazenie obsahu Ultra High-Definition. Vďaka podpore dvoch monitorov (cez HDMI a mini Display Port) môžete pohodlne pracovať na veľkej pracovnej ploche. MSI Cubi je možné uchytiť na stenu alebo zadnú stranu monitora pomocou VESA a efektívne tak využiť priestor.

Zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk