Nový gamepad STRIKE NX od Speedlink

Nový gamepad STRIKE NX od Speedlink

 

Nový gamepad nahradí veľmi úspešný STRIKE FX a bude k dispozícii v bezdrôtovej a káblovej verzii pre PC a Playstation 3. Spolu s novým technickým vývojom dostal gamepad tiež úplne nový vzhľad. Model pre PC umožňuje používateľom prepínať medzi XInput a DirectInput, čo znamená, že nové a tiež staršie hry sú optimálne podporované a hrateľné.

Model bol vytvorený tak, aby prinášal nielen maximálnu ergonomickú kvalitu, ale aby aj zaisťoval užívateľom pohodlný dosah ku všetkým tlačidlám. Intuitívne ovládanie zabezpečujú dve vysoko presné analógové páčky a tlačídlá citlivé na dotyk a taktiež intenzívna vibračná funkcia.

Nový STRIKE NX rad zahŕňa štyri rôzne modely. K dispozícii je gamepad s pripojením USB a bezdrôtový model pre Playstation 3 a k počítačom. Model pre PC umožňuje používateľom prepínať medzi XInput a DirectInput, čo znamená, že súčasné aj staršie hry sú optimálne podporované. Nové modely budú k dispozícii v špecializovaných obchodoch od Veľkej noci. Bezdrôtový model má bežnú cenu vo výške 29.99 € a káblový 19.99 €.

Zdroj: Speedlink

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk