Domáci Full HD projektor BenQ s jednoduchou inštaláciou

Domáci Full HD projektor BenQ s jednoduchou inštaláciou

 

BenQ, medzinárodne uznávaný dodávateľ digitálnych lifestylových zariadení a svetová jednotka na trhu s DLP projektormi, posilnená najväčším trhovým podielom v segmente Full HD projektorov, prináša veľký obraz s jednoduchou inštaláciou do všetkých domovov v podobe modelu BenQ W1350.

Kvalitný obraz vo dne aj v noci

Novinka disponuje rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, svietivosťou 2500 ANSI lumenov a vysokým kontrastom 10000: 1. Je osadená šesťrychlostným šesťsegmentovým (RGBRGB) farebným kolieskom s technológiou Brilliant Color prinášajúcou Full HD obraz s veľmi vernými farbami. O vysoký kontrastný výkon s vyšším jasom a hlbšou čiernou farbou sa stará technológia DarkChip3. Kvalitu obrazu ďalej umocňuje tiež vlastný prepracovaný optický systém BenQ, reprezentovaný 12 celosklenenými šošovkami s nízkym rozptylom a profesionálnou kalibráciou s certifikáciou ISFccc s dvoma špeciálnymi režimami Deň a Noc.

Domáce kino s jednoduchou inštaláciou

Nový model je možné umiestniť veľmi variabilne bez nutnosti dodatočných úprav interiéru. Technológia projekcie na krátku vzdialenosť Short-Throw premietne obraz o veľkosti 100" zo vzdialenosti len 3 m a výber miesta uľahčí tiež 1,5x flexibilné zoom, korekcia lichobežníkového skreslenia pri bočnej projekcii či hardvérová funkcia Lens Shift umožňujúca zvisle posunúť premietaný obraz až o 148 % bez zhoršenia jeho kvality. Projektor má zabudovaný 10W reproduktor a samozrejmosťou je aj intuitívne a prívetivé užívateľské rozhranie.

Komfort s bezdrôtovým pripojením

BenQ umožňuje okrem káblového i bezdrôtové pripojenie. Prostredníctvom doplnkovej sady BenQ Wireless Full HD kit je možné prenášať nekomprimovaný Full HD obsah s podporou 3D na vzdialenosť až 30 metrov. Štyri vstavané antény zabezpečujú zobrazenie bez oneskorenia, ideálne pre hráčov počítačových hier. O stabilnú kvalitu streamovania sa stará mechanizmus DFS (Dynamic Frequency Selection), ktorý automaticky prepína kanály pri výskyte rušenia signálu.
K dispozícii je tiež "plug-and-play" funkcia pre premietanie obsahu z mobilných zariadení bezdrôtovo pomocou MHL adaptéra alebo MHL kábla.

Úspora energie so SmartEco

Nový domáci projektor BenQ W1350 je energeticky úsporný. Použitá technológia SmartEco inteligentne nastavuje výkon lampy na iba také množstvo svetla, ktoré je potrebné pre najlepší jas a kontrast danej scény, čím dosahuje až 70 % úspory spotreby energie. Náklady na prevádzku znižuje aj uzavretý mechanizmus DLP nevyžadujúci použitie prachových filtrov.

Domáci projektor BenQ W1350 je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 26 990 Kč s DPH pre Českú republiku a 985 eur s DPH na Slovensku.

Zdroj: BenQ

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk