EA skončí s podporou niektorých Free-to-Play titulov v júli

EA skončí s podporou niektorých Free-to-Play titulov v júli

 

Patríte ešte medzi hráčov, ktorí si často zahrajú či už pre zabitie času, alebo pre to, že vás bavia free-to-play hry od Electronic Arts: Battlefield Heroes, Battlefield Play4Free, Need for Speed World a FIFA World? Touto správou vás potom pravdepodobne nepotešíme. EA plánuje pomaly skončiť s podporou týchto štyroch titulov presne o 90 dní, to je v júli, pretože ako sa vyjadrili: "tituly už nie sú také populárne ako boli".

EA sa vo svojej správe vyjadrilo: "Tieto hry budeme podporovať ešte nasledujúcich 90 dní a potom s tým skončíme. Za viac ako päť rokov, kedy väčšina z týchto titulov vyšla na trh, sa okolnosti dramaticky zmenili. Tieto tituly boli priekopnickými skúsenosťami a my sme vám vďační, že sa toľkí z vás počas týchto rokov k nám pripojili a užívali si tieto hry."

Titul Battlefield Heroes od svojho vydania v roku 2009 do roku 2011 mal 7 miliónov predplatiteľov. Battlefield Play4Free uzrel svetlo sveta v roku 2010 a taktiež Need for Speed World, ktorý o rok na to mal už 5 miliónov užívateľov. A ostavá nám posledná informácia k titulu, tým je Fifa World, ktorá mala dátum vydania v roku 2013, v novembri toho roku sa dočkala grafického updatu v podobe nového enginu.

Avšak nie všetky F2P tituly od EA upadajú. Jeden z nich je pravým opakom, ktorý narastá na komunite a obľubenosti - a tým je Star Wars: The Old Republic.

 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk