Herná myš Sica a podložka Whetstone zo série ASUS ROG

Herná myš Sica a podložka Whetstone zo série ASUS ROG

 

ASUS predstavil optickú hernú myš ROG Sica a podložku pod myš ROG Whetstone. Myš Sica je vhodná pre pravákov aj ľavákov a ocenia ju obzvlášť hráči, ktorí držia myš končekmi prstov. Podložka Whetstone je vyrobená zo silikónu a látky, čo zaručuje presnosť a plynulosť pohybu myši. Navyše je podložka ľahko prenosná a veľmi odolná. Myš rovnako ako podložku zdobia mayské vzory a červeno-čierne farebné prevedenie typické pre radu Republic of Gamers.

Myš ROG Sica aj podložka ROG Whetstone sa začnú predávať na začiatku mája, ich cena je zhodne 1399 Kč, resp. 49,99 euro s DPH.

ROG Sica

Myš ROG Sica je kompaktná a optimalizovaná pre pravo- aj ľavorukých hráčov. Najviac bude vyhovovať hráčom MOBA (multiplayer online battle arena) hier bez ohľadu na to, ako sú zvyknutí myš držať. Je vybavená dvoma jednoduchými nezávislými tlačidlami a jedným rolovacím kolieskom, ktoré môže fungovať aj ako tlačidlo - vo všetkých prípadoch sú využité odolné spínače Omron. Ľavé aj pravé tlačidlo myši je od hlavného tela oddelené, aby mali obe tlačidlá optimálny zdvih prispievajúci k lepšej odozve a hmatovej spätnej väzbe. Nechýba ani vylepšený systém prepínania odporu stlačenia tlačidiel.

Vnútri myši sa ukrýva optický senzor s rozlíšením 5 000 DPI, ktorý vďaka citlivosti až 130 palcov za sekundu a zrýchlenia 30 g zaistí užívateľom vysokú rýchlosť a presnosť. So softvérom Armour si používatelia môžu navyše prispôsobovať funkcie tlačidiel, nastavenia výkonu alebo svetelné efekty loga ROG.
Myš ROG Sica kombinuje kovovo šedú a červenú farbu, zaujímavosťou je žiariace logo ROG aj zložité mayské vzory na bočných paneloch. Myš má pozlátený konektor USB 2.0 a teflónové nožičky s nízkou úrovňou trenia.

ROG Whetstone

Telo podložky ROG Whetstone tvorí nekĺzavá silikónová základňa, ktorá je potiahnutá čiernou texturovanou látkou so zložitými mayskými vzormi, ktorej povrch garantuje presné a plynulé ovládanie. Vďaka prenosnému srolovatelnému prevedeniu možno podložku ľahko zbaliť a vziať si ju so sebou na LAN party.
Aj napriek hrúbke len 2 mm využíva podložka ROG Whetstone najmodernejšiu techniku osmifázovej väzby a tepelného spojenia zvyšujúce jej odolnosť. Ani náročné mechanické používanie pre podložku nepredstavuje žiadny problém, k čomu prispievajú aj zaoblené rohy, ktoré odolávajú štiepeniu a vrásneniu. Špeciálna vodeodolná povrchová vrstva uľahčuje čistenie - stačí len umyť, utrieť a vytrepať do sucha.

Technické parametre:

 

 

Zdroj: ASUS

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk