Genius ECO-u828: PowerBanka pre každodenné nosenie

Genius ECO-u828: PowerBanka pre každodenné nosenie

 

Genius rozšíril ponuku elegantných PowerBank o nový model so strednou kapacitou, Genius ECO-u828. Záložná batéria so strednou kapacitou je vhodná najmä pre každodenné nosenie a to vďaka svojej váhe. Ľahké a elegantné prevedenie tak ocenia aj ženy, ktorým nová PowerBank nebude prílišnou záťažou.

Stredná kapacita batérie 8000mAh ponúka to najlepšie zo všetkých batérií s ideálnym pomerom ceny a výkonu. Genius ECO-u828 dokáže vďaka dostatočne veľkej kapacite plne a opakovane nabiť aj náročnejšie zariadenia ako sú tablety alebo nabíjať dve zariadenia súčasne. Tenké hliníkové telo je na prednej hrane vybavené dvojicou USB portov s výstupným prúdom 1,5A a 2,1A, nabíjacím micro USB portom s podporou rýchleho nabíjania. Čelný panel je vybavený aj tlačidlom pre zapnutie PowerBank a štvoricou decentných LED indikujúcich stav nabitia batérie.

Zo štýlových farieb s hliníkovým povrchom si vyberú ako muži, tak aj ženy a budú skvelým doplnkom pôsobiacim elegantne aj pri rokovaniach alebo na cestách. Na výber je čierna, strieborná a ružová farba, všetky so štýlovým kovovým leskom.

Špecifikácia:

Materiál tela batérie Hliník
Farba čierna, strieborná, ružová
Nabíjací port vstupný microUSB, 5V 2A
Nabíjací port výstupný USB 5V 1,5A a USB 5V 2,1A
Kapacita 8000mAh
Rozmery 147 x 73 x 9.49mm
Balenie ECO-u828, Nabíjací kábel, manuál

Odporúčaná koncová cena Genius PowerBank ECO-u828 činí 870, - Kč s DPH.
Na zariadenie sa vzťahuje záruka výrobcu 24 mesiacov.

Zdroj: Genius

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk