Epson predstavuje prenosné projektory do kancelárie aj do školy

Epson predstavuje prenosné projektory do kancelárie aj do školy

 

Epson oznámil uvedenie nového radu prenosných, vysoko kvalitných projektorov s vylepšenou konektivitou a sieťovými prvkami. Projektory sú ideálne do rokovacích miestností a tried a možno ich tiež používať ako vysoko kvalitné a dostupné riešenie pre domáce kancelárie. Prenosné projektory z tohto nového radu (EB-S27, EB-X27, EB-W29, EB-98H, EB-945H, EB-955WH a EB-965H) sú dostatočne malé a ľahké, takže ich možno ľahko prenášať z jednej miestnosti do druhej.

Celý rad projektorov využíva technológiu 3LCD rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výstup, ktorý umožňuje špičkovú kvalitu obrazu a presné zobrazenie farieb. Kontrastný pomer 10 000:1 vytvára jasnejšie detaily a veľký výber natívnych rozlíšení znamená, že sú modely vhodné do celého spektra rôznych priestorov.

Spoločnosť Epson chápe, že pri prezentáciách a firemnom vzdelávaní je dôležité mať veci pod kontrolou. Nový rad projektorov je vybavený projekčným softvérom pre viac počítačov, ktorý umožňuje súčasne zobraziť obsah zo štyroch zariadení, vrátane počítačov, tabletov a inteligentných telefónov. Funkcia moderátora umožňuje prednášajúcemu, či už ide o učiteľa, lektora alebo prednášajúceho na schôdzi, ovládať obsah zobrazený z týchto zariadení. Nová funkcia dočasného vypnutia zvuku a obrazu umožňuje pozastaviť prezentáciu a šetrí energiu tým, že stlmí lampu o 70%. Po sprevádzkovaní možno ušetriť ďalšie prostriedky vďaka dlhej životnosti lampy projektora.

Všetky modely majú vylepšenú konektivitu, ktorá je flexibilnejšia a dáva väčšie možnosti výberu podľa zámeru prednášajúceho. Projektory tohto radu je možné pripojiť najnovším digitálnym prístrojom aj starším analógovým produktom, vďaka čomu starší hardvér nemusíte nutne nahrádzať novým. Pripojenie inteligentných zariadení je veľmi jednoduché vďaka pripojovaciemu kódu QR aplikácie iProjection - jednoducho naskenujte premietaný kód QR pomocou inteligentného zariadenia a začnite pracovať. Obsah z inteligentného telefónu možno tiež premietať na väčšiu obrazovku vďaka podpore rozhrania MHL . Pomocou vstupu HDMI môžete premietať vysoko kvalitné digitálne video a zvuk. Celý rad môže byť tiež vybavený pripojením k pevnej sieti LAN a voliteľným rozhraním Wi-Fi .

Projektory z tohto radu je možné ľahko a rýchlo inštalovať vďaka korekcii lichobežníkového skreslenia vo zvislom aj vodorovnom smere, ktorá vám pomôže dosiahnuť dokonalý tvar premietaného obrazu bez skreslenia, aj keď je projektor umiestnený mimo os. Vďaka funkcii priblíženia na projektore môžete navyše ušetriť ďalší pracovný priestor. Vďaka ventilačným otvorom v prednej časti môžu ľudia sedieť okolo projektora, bez toho, aby na ne priamo fúkal horúci vzduch.

Modely Epson EB-S27, EB-X27, EB-W29, EB-98H, EB-945H, EB-955WH a EB-965H sú dostupné už teraz.

1 - Funkcia QR kódov vyžaduje aplikáciu iProjection, ktorá je k dispozícii pre zariadenia so systémami Android a iOS.
2 - Iba modely EB-98H, EB-945H, EB-965H a EB-955WH
3 - Všetky modely okrem EB-S27

Zdroj: Epson

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk