Heart of Gamers: zoznámte sa s legendou

Heart of Gamers: zoznámte sa s legendou

 

Ľudia, ktorí niečím žijú a venujú sa tomu na 100% bez výnimiek, sú srdciari a pre nich prichádzajú stroje, ktoré si idú nekompromisne získať ich srdcia. Stroje Heart Of Gamers od HAL3000 sú stvorené s vášňou pre skutočných hráčov.


Heart Of Gamers nie sú len nové herné zostavy, ide o úplne novú značku, koncept a prístup k herným strojom, vychádzajúci z mnohoročných skúseností. Pravý hráč nechce voliť medzi spoľahlivosťou, výkonom či dizajnom, čo u Heart Of Gamers dobre vedia. Preto prichádzajú stroja zrodené z vášne na hranie a z posadnutosti skonštruovať dokonalý herný stroj bez kompromisov. Heart Of Gamers sú zostavené iba z prémiových a dôkladne preverených komponentov, ktoré musia každý deň spoľahlivo a bez zaváhania zvládnuť 24 hodín prevádzky v maximálnej záťaži.

So strojmi Heart Of Gamers sa každému majiteľovi dostane pocitu výnimočnosti už od prvého okamihu vďaka unikátnemu spojeniu nadštandardných služieb s hernými zážitkami. Hoci špecifikácie herných strojov nie sú tajomstvom, už nie je potrebné sa nimi zaoberať. S týmito novými hernými strojmi nie je potrebné premýšľať, ako a či pôjdu nové herné tituly. U Heart Of Gamers všetko dopredu otestujú a výsledky uvedú pre každú zostavu. Hráč si tak môže skontrolovať preferované rozlíšenie a úroveň detailov vo svojej obľúbenej hre a zvoliť jednu z troch variantov herných počítačov Heart Of Gamers.

Nové technológie, vysoký výkon, prémiová kvalita bez kompromisov a posadnutosť dokonalosťou sú to, čo vystihuje tieto nové herné stroje. Že sa u Heart Of Gamers zlyhanie nepripúšťa, potvrdzuje aj nadštandardná 5 ročná záruka s bezstarostným servisom.

Zdroj: Heart of Gamers

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk